Interiérové osvetlenie

rado147
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 23 Nov 2017, 14:11
Vek:: 25

Interiérové osvetlenie

Príspevok od užívateľa rado147 » 23 Nov 2017, 14:24

Dobrý deň, mam volvo s40 r.v.99 chcel som si rozšíriť osvetlenie interiéru a tak že som chcel potiahnuť kablik od osvetlenia nôh vodiča pod vodičovu sedacku a napojiť nan led pasik tak isto na druhej strane no ale najskor som napojil kablik na to osvetlenie noh co som mal urobit az na konci a nejako som si to neuvedomil ale stale to svietilo a az potom som ťahal ten kablik no ked som v zadu uz isiel zapájať led pasik všimol som si ze mi uz ziarovka na nohy nesvieti (pasik som este nezapojil) tak som zavrel vsetky dvere, potom ich otvoril a nesvietilo to ani tak a ani stropne osvetlenie, po otoceni kľúčika som zistil ze nejde rádio, vinulovalo mi cas a merac KM (nie tých celkových) a to mi vynuluje zakaždým ked vypnem motor, a nejde ani diaľkové zamikanie, všetky poistky som pred mesiacom menil a aj som ich skontroloval a nevyzeraju byt spalene tak neviem co stim, ak tu je niekto kto mi vie poradiť budem vďačný.

Užívateľov profilový obrázok
kwiko
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2195
Dátum registrácie: 16 Nov 2009, 08:59
Vek:: 31
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu poďakované: 114 krát

Re: Interiérové osvetlenie

Príspevok od užívateľa kwiko » 23 Nov 2017, 16:24

1- kontrola tu: https://lnk.sk/auGX
2- otvorit kapotu, v poistkovej skrinke vyvysene miesto pre 3 malicke nozove poistky spojene bielym plastom, tak tusim zlta 20A v strede k.o...
kwiko

Napísať odpoveď