kto pozná toto auto

Autá značky Volvo na predaj...
kamov
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 295
Dátum registrácie: 18 Sep 2015, 10:59
Vek:: 35
Bydlisko: Vychodne Slovensko
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu poďakované: 3 krát

Re: kto pozná toto auto

Príspevok od užívateľa kamov » 17 Mar 2016, 11:18

No neviem rocny najazd odkedy je na SK vychadza cca 7000 km, bud fakt velmi malo jazdil alebo pred stk pocitvo stahoval km.
ex Volvo V70 D5 2004 a,
Volvo S70 2,5 D
ex XC90 3,2i
XC90 D5

Užívateľov profilový obrázok
DasVolvo
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 22 Jún 2014, 16:45
Vek:: 37
Bydlisko: Košice
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu poďakované: 3 krát

Re: kto pozná toto auto

Príspevok od užívateľa DasVolvo » 17 Mar 2016, 19:01

Bolo: Volvo V40 1.8 85kW 1998
Bolo: Volvo V70 2.5TDI 103kW 1997
Bolo: Volvo V70 2.4D 2005
Bude: Volvo XC70 D5 2013 :D

Užívateľov profilový obrázok
Arkaz
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 954
Dátum registrácie: 02 Aug 2014, 22:48
Vek:: 24
Bydlisko: Láb/Malacky
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu poďakované: 41 krát

Re: kto pozná toto auto

Príspevok od užívateľa Arkaz » 17 Mar 2016, 19:08

Co ja ti viem. Zda sa mi ze jedna foto je aj z AAA a tam ked to nevykupili tak to uz je co povedat.
AktualVolvo XC70 D5 136KW 2009 / TF-80SC / Momentum /
Volvo S60 D4 120KW 2013 / M66 / Kinetic
ExVolvo S80 2.9 150kw /M56 LPG 1999 / B6304s3- Engine swap B6294s 147kw

lukasss
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 04 Mar 2015, 21:57
Vek:: 24
Bydlisko: Ilava

Re: kto pozná toto auto

Príspevok od užívateľa lukasss » 19 Mar 2016, 09:14

Česť páni náhodou niekto nepoznáte ? http://volvo-s60.autobazar.eu/25--r--aw ... 67216.html

Pán po telefóne nechcel ani WIN ani ŠPZ povedať.
S80 2007 D5 stage 2 volvocesky, A/T modrá
ex S60 2003 B5234T3 A/T , šedozelená metla
ex V70 1998 TDI (MSA 15.7), A/T , tmavo-červená metla
ex S60 D5 A/T (2004)
Diagnostika VIDA a DELPHI

Užívateľov profilový obrázok
kope
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 11 Júl 2011, 21:46
Vek:: 80
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu poďakované: 9 krát

Re: kto pozná toto auto

Príspevok od užívateľa kope » 19 Mar 2016, 21:52

Tak potom neviem ako si ma kupujuci overit "v servise aj celú históriu auta,k autu servisná kniha so všetkými záznamami až dokonca,posledný servis 1000 km dozadu.". Akoze prides do servisu s vytlacenym inzeratom ze ukazte mi servisnu historiu na totok ? :D

Inak poznam zenu, ktora jazdi "dlhšie trasy večinou do zahraničia" .... ale ak to je v inzerate, tak preklad je "lietal som na tom doteraz jak blaazen a teraz si to pyta loove" ...

Alebo som len paranoidny ? :D
Minulosť: Volvo S70 - B5254T - 1998
Súčasnosť: Mazda 5, 2.0 MZR DISI
Budúcnosť: Volvo V70

lukasss
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 04 Mar 2015, 21:57
Vek:: 24
Bydlisko: Ilava

Re: kto pozná toto auto

Príspevok od užívateľa lukasss » 20 Mar 2016, 10:15

Ušetrené :D už zmazal aj servisnú knižku, aj fotky nové bez podtabuľky kde stál servis kam to chodilo :D
S80 2007 D5 stage 2 volvocesky, A/T modrá
ex S60 2003 B5234T3 A/T , šedozelená metla
ex V70 1998 TDI (MSA 15.7), A/T , tmavo-červená metla
ex S60 D5 A/T (2004)
Diagnostika VIDA a DELPHI

Aprox
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 08 Nov 2014, 10:59
Vek:: 32
Bydlisko: Holíč
Bolo mu poďakované: 3 krát

Re: kto pozná toto auto

Príspevok od užívateľa Aprox » 20 Mar 2016, 18:13

V prvom rade mi do oci buchlo zlé ustavenie stieračov na svetlách. 18.3.2016 založený inzerát aj s fotkami servisky (inak krasopisne vypísaná jednou osobou po celý čas servisovania, sklon písma ten istý, pero to isté, každý nech si urobí obraz - alebo mi len d*be :D ), 19.3.2016 nový inzerát už bez foto servisky.
Kedysi mi jeden starý wagen priekupník dal zlatú radu - "nikdy never inzerátu, kde je foto auta v daždi, slnko vychádza vždy po daždi, predsa sa nebudem kašlať s fotkami za dažďa, pokiaľ nechcem niečo skrývať a dážd toho hodne dokáže skryť" {typekscigaretou}.
ex: Volvo S60 2.4i, 125 kW B5244S, M 56, 3/2004.

Užívateľov profilový obrázok
Ján Števko
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1809
Dátum registrácie: 11 Feb 2012, 16:38
Vek:: 40
Bydlisko: Banská Bystrica
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu poďakované: 77 krát

Re: kto pozná toto auto

Príspevok od užívateľa Ján Števko » 20 Mar 2016, 18:41

kope napísal:Tak potom neviem ako si ma kupujuci overit "v servise aj celú históriu auta,k autu servisná kniha so všetkými záznamami až dokonca,posledný servis 1000 km dozadu.". Akoze prides do servisu s vytlacenym inzeratom ze ukazte mi servisnu historiu na totok ? :D

Inak poznam zenu, ktora jazdi "dlhšie trasy večinou do zahraničia" .... ale ak to je v inzerate, tak preklad je "lietal som na tom doteraz jak blaazen a teraz si to pyta loove" ...

Alebo som len paranoidny ? :D
A navyše, ktorá žena si dá zabudovať antiradar? A to fakt bol zabudovaný hovoriaci PC? Ja že to navigácia rozpráva.
Ice White Volvo S80 II 2012 158 kw / 215 hp
Ice White Volvo C30 2008 100 kw / 136 hp
bolo
Barents Blue Metallic VOLVO V 70III D5 2008 136kw /185hp
predtým VW Golf III 1,9 TD 55kw / 75 hp
Galeria D5

riaditeľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 20 Mar 2016, 23:12
Vek:: 48
Bydlisko: Prievidza
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: kto pozná toto auto

Príspevok od užívateľa riaditeľ » 20 Mar 2016, 23:30

Aprox napísal:V prvom rade mi do oci buchlo zlé ustavenie stieračov na svetlách. 18.3.2016 založený inzerát aj s fotkami servisky (inak krasopisne vypísaná jednou osobou po celý čas servisovania, sklon písma ten istý, pero to isté, každý nech si urobí obraz - alebo mi len d*be :D ), 19.3.2016 nový inzerát už bez foto servisky.
Kedysi mi jeden starý wagen priekupník dal zlatú radu - "nikdy never inzerátu, kde je foto auta v daždi, slnko vychádza vždy po daždi, predsa sa nebudem kašlať s fotkami za dažďa, pokiaľ nechcem niečo skrývať a dážd toho hodne dokáže skryť" {typekscigaretou}.

Dobrý večer páni.
Zaujímavé ako ste rýchlo ohodnotili niečo , čo ste ešte v skutočnosti nevideli
Zastavenie stieračov , sklon písma ,to isté pero - to všetko zistiť iba podla foto - skutočný policajný vyšetrovaťeľ Aprox :D

Stierač stačí zhodiť a prednastaviť , servisku jednoducho overiť v danom servise a poprípade nebolo by jednoduchšie požiadať predávajúceho o detailnejšie foto napríklad za dobrého počasia ? :D

Užívateľov profilový obrázok
lukasppp
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 847
Dátum registrácie: 28 Dec 2013, 21:46
Vek:: 33
Bydlisko: Leopoldov
Poďakoval: 40 krát
Bolo mu poďakované: 51 krát

Re: kto pozná toto auto

Príspevok od užívateľa lukasppp » 21 Mar 2016, 00:36

Fuha, ty si znalec. Samozrejme že si treba inzerát preveriť, a toto sú vodítka k tomu, že to bude o1eb, pre ktorý sa neoplatí ani merat cestu. Ale ty máš isto svoje overené postupy {zmyslajuci}
je: S60 T5,r.v.2002,B5234T3, M56, 184kW / Toyota Corolla 1,4vvti r.v. 2002, 71kW/ Stavebný voz: Embéčka oktavia 1,6 holá bosá, hlavne že to má tažné
galérka hier: viewtopic.php?f=20&t=6042" onclick="window.open(this.href);return false;

riaditeľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 20 Mar 2016, 23:12
Vek:: 48
Bydlisko: Prievidza
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: kto pozná toto auto

Príspevok od užívateľa riaditeľ » 21 Mar 2016, 01:02

Možno lepšie ako ty- pán Mudrc. {palechore}

Aprox
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 08 Nov 2014, 10:59
Vek:: 32
Bydlisko: Holíč
Bolo mu poďakované: 3 krát

Re: kto pozná toto auto

Príspevok od užívateľa Aprox » 21 Mar 2016, 07:59

riaditeľ napísal:
Aprox napísal:V prvom rade mi do oci buchlo zlé ustavenie stieračov na svetlách. 18.3.2016 založený inzerát aj s fotkami servisky (inak krasopisne vypísaná jednou osobou po celý čas servisovania, sklon písma ten istý, pero to isté, každý nech si urobí obraz - alebo mi len d*be :D ), 19.3.2016 nový inzerát už bez foto servisky.
Kedysi mi jeden starý wagen priekupník dal zlatú radu - "nikdy never inzerátu, kde je foto auta v daždi, slnko vychádza vždy po daždi, predsa sa nebudem kašlať s fotkami za dažďa, pokiaľ nechcem niečo skrývať a dážd toho hodne dokáže skryť" {typekscigaretou}.

Dobrý večer páni.
Zaujímavé ako ste rýchlo ohodnotili niečo , čo ste ešte v skutočnosti nevideli
Zastavenie stieračov , sklon písma ,to isté pero - to všetko zistiť iba podla foto - skutočný policajný vyšetrovaťeľ Aprox :D

Stierač stačí zhodiť a prednastaviť , servisku jednoducho overiť v danom servise a poprípade nebolo by jednoduchšie požiadať predávajúceho o detailnejšie foto napríklad za dobrého počasia ? :D
Pán riaditeľ, ako ste sa v tak nízkom veku dostali k Vášmu veľactenému postu? . . . Už len to, že si drbneš vek 15 do popisu o niečom hovorí.
ex: Volvo S60 2.4i, 125 kW B5244S, M 56, 3/2004.

Užívateľov profilový obrázok
Ján Števko
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1809
Dátum registrácie: 11 Feb 2012, 16:38
Vek:: 40
Bydlisko: Banská Bystrica
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu poďakované: 77 krát

Re: kto pozná toto auto

Príspevok od užívateľa Ján Števko » 21 Mar 2016, 09:31

Z tohoto sa dá len vydedukovať, že ty si ten, ktorý inzeruje. Tak nám povedz, prečo si stiahol foto servisnej knižky prípadne, prečo si nezverejnil VIN? Aby si prípadný kupec tu históriu mohol overiť. Lebo auto je na fotkách pekné, interiér zánovný, ale podľa toho čo je napísané v inzeráte nevieš čo predaváš. Napíšeš že auto nemal pretekár v jednom odstavci, ale hneď na to v druhom uvedieš, že má zabudovaný antiradar. Tak a čo si mám o tom myslieť?
Ice White Volvo S80 II 2012 158 kw / 215 hp
Ice White Volvo C30 2008 100 kw / 136 hp
bolo
Barents Blue Metallic VOLVO V 70III D5 2008 136kw /185hp
predtým VW Golf III 1,9 TD 55kw / 75 hp
Galeria D5

AXER
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 21 Mar 2016, 09:45
Vek:: 36

Re: kto pozná toto auto

Príspevok od užívateľa AXER » 21 Mar 2016, 09:57

Caute pani,uvazoval som chvilu nad tym autom este pred cca tyzdnom,ked bolo za inu cenu.Auto by malo byt v pohode,mala ho neaka pani myslim ze z BB, chalan to kupil na kseft,co roby polovica slovenska,tak neviem naco okolo toho robit tajnosti ze nepovie VIN a podobne.Chcela za to mierne pod 5 tisíc,chalan si 2t prihodil a o aute vie asi hovno,cize auto by malo byt v poriadku na rozdiel od predavajuceho..

riaditeľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 20 Mar 2016, 23:12
Vek:: 48
Bydlisko: Prievidza
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: kto pozná toto auto

Príspevok od užívateľa riaditeľ » 21 Mar 2016, 10:16

Pán riaditeľ, ako ste sa v tak nízkom veku dostali k Vášmu veľactenému postu? . . . Už len to, že si drbneš vek 15 do popisu o niečom hovorí.[/quote]


Mohol som si tam " drbnúť " vek 80, alebo si dať iné meno, ako ostatný tu...

riaditeľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 20 Mar 2016, 23:12
Vek:: 48
Bydlisko: Prievidza
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: kto pozná toto auto

Príspevok od užívateľa riaditeľ » 21 Mar 2016, 10:42

AXER napísal:Caute pani,uvazoval som chvilu nad tym autom este pred cca tyzdnom,ked bolo za inu cenu.Auto by malo byt v pohode,mala ho neaka pani myslim ze z BB, chalan to kupil na kseft,co roby polovica slovenska,tak neviem naco okolo toho robit tajnosti ze nepovie VIN a podobne.Chcela za to mierne pod 5 tisíc,chalan si 2t prihodil a o aute vie asi hovno,cize auto by malo byt v poriadku na rozdiel od predavajuceho..
Chalan??
Na rozdiel od predávajúceho ??

Vieš prečo ti majiteľ nepredal to auto? Lebo si mal v tých špinavých teplákoch jedine prázdne vrecká. Nemal si ani korunu. Na rozdiel od teba ,ja, keď som tam prišiel, tak som nemusel dávať do zálohy občiansky- ako ty, aby som sa mohol ísť odviesť. Majiteľ veľmi dobre vedel prečo mi to auto predáva, ale kľudne ti to poviem. Pretože som nezmlúval cenu- prišiel som, vyplatil som auto keš, hneď na ruku a dohodol som sa, že auto si sám aj prepíšem, nech od s tým nemá starosti. Vedel,,že som obchodník, podnikám v tomto smere už nejaký ten rok, tak vedel prečo ho radšej predá mne.A dokonca sa aj z mladosti poznáme...
Tak si dávaj pozor na to, čo tu píšeš. Ja na rozdiel od iných a možno aj od teba- "nekšeftujem" s autami, ale podnikám a platím riadne dane.
Ja viem, že som ti pokazil "kšeft" ,ale keď pôjdeš nabudúce kupovať auto, najprv si našpor korunky, potom sa slušne obleč a slušne správaj. Lebo keď niekto niekde príde v špinavých teplákoch, druhý chlapec sedí v aute s vyloženými nohami na palubovke, na streche auta položená plechovka a povie, že má Vážny záujem o to auto , ale nemá momentálne ani korunu... Radšej ti ani nepoviem, čo si o tebe pomyslel.
A to, koľko som zaň vyplatil, ťa už trápiť nemusí. Teraz je na predaj za 6700 euro a skús sa naučiť rátať, asi to zjavne nevieš.

Ale kľudne mi zavolaj, ak si našporíš, som ochotný ti urobiť zľavu.

Užívateľov profilový obrázok
alfaman
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 261
Dátum registrácie: 10 Nov 2009, 21:02
Vek:: 45
Bydlisko: Piešťany
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu poďakované: 3 krát

Re: kto pozná toto auto

Príspevok od užívateľa alfaman » 21 Mar 2016, 10:42

Toto bude asi náš Peťo.
Volvo V70 TDI
Volvo S80 V8
Volvo V70 D5 ex

riaditeľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 20 Mar 2016, 23:12
Vek:: 48
Bydlisko: Prievidza
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: kto pozná toto auto

Príspevok od užívateľa riaditeľ » 21 Mar 2016, 11:06

Ján Števko napísal:Z tohoto sa dá len vydedukovať, že ty si ten, ktorý inzeruje. Tak nám povedz, prečo si stiahol foto servisnej knižky prípadne, prečo si nezverejnil VIN? Aby si prípadný kupec tu históriu mohol overiť. Lebo auto je na fotkách pekné, interiér zánovný, ale podľa toho čo je napísané v inzeráte nevieš čo predaváš. Napíšeš že auto nemal pretekár v jednom odstavci, ale hneď na to v druhom uvedieš, že má zabudovaný antiradar. Tak a čo si mám o tom myslieť?

Takže asi ešte tolko, nech sa tu nenasierame :

Auto je naozaj v dobrom stave, kúpene a servisované v jednom servise. Vin a servisku som zmazal kôli tomu , aby mi nevolal majiteľ auta, že sme sa dohodli, aby on nebol s autom už obťažovaný. Ale hneď po tom mu volali zo servisu, že tam vyvolávajú ludia a chcú vedieť o tom aute a pod.. Ani servis nieje informačná služba , .. Preto som to zmazal,lebo som sa s majiteľom dohodol na tom, že auto vykupujem a všetko pojde len cezo mňa.

Zo skúsenosti viem, že Vážny záujemca najprv príde, pozrie si skutočný stav auta ,potom si može kludne preveriť históriu.. Ja nemám čo tajiť, nestočil som ani kilometre, ani nič podobné. A to čo píšem v inzeráte, za tým si aj stojím. Ja ti kludne preplatím všetky náklady na cestu, ak v niečom podvádzam. A možem tu zodpovedne povedať- ani toto "r-ko " nie je nové ,má predsa už vyše 10 rokov a najazdených skoro 280t.km -ale je naozaj dobrom stave. Žiadna vyhrkaná ježibaba,modely pred face- čo sa tu už predávali,za iné peniaze. Pokial bude naozaj Vážny záujem , je priestor aj na dohodu na cene.

Tak, už viete všetko , dúfam ,že som uspokojil Vašu zvedavosť a teraz možte ďalej pokračovať v neúnavých debatách, ako je serviska vypísaná,akým perom,akým smerom , ako je špatne stierač ,prečo sa auto fotilo za dažďa...

Pekný zvyšok dňa prajem {palechore}

Aprox
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 08 Nov 2014, 10:59
Vek:: 32
Bydlisko: Holíč
Bolo mu poďakované: 3 krát

Re: kto pozná toto auto

Príspevok od užívateľa Aprox » 21 Mar 2016, 11:59

riaditeľ napísal:
Ján Števko napísal:Z tohoto sa dá len vydedukovať, že ty si ten, ktorý inzeruje. Tak nám povedz, prečo si stiahol foto servisnej knižky prípadne, prečo si nezverejnil VIN? Aby si prípadný kupec tu históriu mohol overiť. Lebo auto je na fotkách pekné, interiér zánovný, ale podľa toho čo je napísané v inzeráte nevieš čo predaváš. Napíšeš že auto nemal pretekár v jednom odstavci, ale hneď na to v druhom uvedieš, že má zabudovaný antiradar. Tak a čo si mám o tom myslieť?

Takže asi ešte tolko, nech sa tu nenasierame :

Auto je naozaj v dobrom stave, kúpene a servisované v jednom servise. Vin a servisku som zmazal kôli tomu , aby mi nevolal majiteľ auta, že sme sa dohodli, aby on nebol s autom už obťažovaný. Ale hneď po tom mu volali zo servisu, že tam vyvolávajú ludia a chcú vedieť o tom aute a pod.. Ani servis nieje informačná služba , .. Preto som to zmazal,lebo som sa s majiteľom dohodol na tom, že auto vykupujem a všetko pojde len cezo mňa.

Zo skúsenosti viem, že Vážny záujemca najprv príde, pozrie si skutočný stav auta ,potom si može kludne preveriť históriu.. Ja nemám čo tajiť, nestočil som ani kilometre, ani nič podobné. A to čo píšem v inzeráte, za tým si aj stojím. Ja ti kludne preplatím všetky náklady na cestu, ak v niečom podvádzam. A možem tu zodpovedne povedať- ani toto "r-ko " nie je nové ,má predsa už vyše 10 rokov a najazdených skoro 280t.km -ale je naozaj dobrom stave. Žiadna vyhrkaná ježibaba,modely pred face- čo sa tu už predávali,za iné peniaze. Pokial bude naozaj Vážny záujem , je priestor aj na dohodu na cene.

Tak, už viete všetko , dúfam ,že som uspokojil Vašu zvedavosť a teraz možte ďalej pokračovať v neúnavých debatách, ako je serviska vypísaná,akým perom,akým smerom , ako je špatne stierač ,prečo sa auto fotilo za dažďa...

Pekný zvyšok dňa prajem {palechore}
Riaditeľ ale veď kľud. Doteraz tu boli len konštruktívne debaty a nakoniec si aj posvojom vysvetlil zmazanie servisky. Ja som reagoval na veci, ktoré mi padli v prvom momente do oka, ktoré podľa mňa pri minimálnej snahe stoja za opravu a výsledok by bol hneď lepší (stierače).
ex: Volvo S60 2.4i, 125 kW B5244S, M 56, 3/2004.

riaditeľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 20 Mar 2016, 23:12
Vek:: 48
Bydlisko: Prievidza
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: kto pozná toto auto

Príspevok od užívateľa riaditeľ » 21 Mar 2016, 12:31

Aprox napísal:
riaditeľ napísal:
Ján Števko napísal:Z tohoto sa dá len vydedukovať, že ty si ten, ktorý inzeruje. Tak nám povedz, prečo si stiahol foto servisnej knižky prípadne, prečo si nezverejnil VIN? Aby si prípadný kupec tu históriu mohol overiť. Lebo auto je na fotkách pekné, interiér zánovný, ale podľa toho čo je napísané v inzeráte nevieš čo predaváš. Napíšeš že auto nemal pretekár v jednom odstavci, ale hneď na to v druhom uvedieš, že má zabudovaný antiradar. Tak a čo si mám o tom myslieť?

Takže asi ešte tolko, nech sa tu nenasierame :

Auto je naozaj v dobrom stave, kúpene a servisované v jednom servise. Vin a servisku som zmazal kôli tomu , aby mi nevolal majiteľ auta, že sme sa dohodli, aby on nebol s autom už obťažovaný. Ale hneď po tom mu volali zo servisu, že tam vyvolávajú ludia a chcú vedieť o tom aute a pod.. Ani servis nieje informačná služba , .. Preto som to zmazal,lebo som sa s majiteľom dohodol na tom, že auto vykupujem a všetko pojde len cezo mňa.

Zo skúsenosti viem, že Vážny záujemca najprv príde, pozrie si skutočný stav auta ,potom si može kludne preveriť históriu.. Ja nemám čo tajiť, nestočil som ani kilometre, ani nič podobné. A to čo píšem v inzeráte, za tým si aj stojím. Ja ti kludne preplatím všetky náklady na cestu, ak v niečom podvádzam. A možem tu zodpovedne povedať- ani toto "r-ko " nie je nové ,má predsa už vyše 10 rokov a najazdených skoro 280t.km -ale je naozaj dobrom stave. Žiadna vyhrkaná ježibaba,modely pred face- čo sa tu už predávali,za iné peniaze. Pokial bude naozaj Vážny záujem , je priestor aj na dohodu na cene.

Tak, už viete všetko , dúfam ,že som uspokojil Vašu zvedavosť a teraz možte ďalej pokračovať v neúnavých debatách, ako je serviska vypísaná,akým perom,akým smerom , ako je špatne stierač ,prečo sa auto fotilo za dažďa...

Pekný zvyšok dňa prajem {palechore}
Riaditeľ ale veď kľud. Doteraz tu boli len konštruktívne debaty a nakoniec si aj posvojom vysvetlil zmazanie servisky. Ja som reagoval na veci, ktoré mi padli v prvom momente do oka, ktoré podľa mňa pri minimálnej snahe stoja za opravu a výsledok by bol hneď lepší (stierače).

Máš pravdu-musím popraviť tie stierače, nech máš kľud na srdci ... ;)

Napísať odpoveď