Zvažujem kúpu V70 2,5 TDI 103Kw

Kúpim auto značky Volvo...
forgi
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 01 Jún 2014, 22:30
Vek:: 38

Zvažujem kúpu V70 2,5 TDI 103Kw

Príspevok od užívateľa forgi » 09 Mar 2016, 22:37

Dobrý deň,

zvažujem kúpu tohto auta kedže Audin A6 C4 avant 2,5 TDI 103KW je pomenej a v horšom stave. Viete mi poradit na čo si dat pozor prípadne načo dôležité sa zamerat pri kúpe? Z Volvom nemám zatial žiadnu skúsenost bolo bi to eventuálne moje prvé. Zatial som vlastnil len VW koncern. Mám niečo vyhliadnuté konkrétne toto vozidlo http://auto.bazos.sk/inzerat/58481279/Volvo-V70-TDi.php Bol ho niekto už pozriet? Za každú radu vopred dakujem.

Hoj Forgi.

Užívateľov profilový obrázok
lakio
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 969
Dátum registrácie: 11 Apr 2009, 09:23
Vek:: 39
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu poďakované: 7 krát

Re: Zvažujem kúpu V70 2,5 TDI 103Kw

Príspevok od užívateľa lakio » 10 Mar 2016, 00:03

forgi napísal:Dobrý deň,

zvažujem kúpu tohto auta kedže Audin A6 C4 avant 2,5 TDI 103KW je pomenej a v horšom stave. Viete mi poradit na čo si dat pozor prípadne načo dôležité sa zamerat pri kúpe? Z Volvom nemám zatial žiadnu skúsenost bolo bi to eventuálne moje prvé. Zatial som vlastnil len VW koncern. Mám niečo vyhliadnuté konkrétne toto vozidlo http://auto.bazos.sk/inzerat/58481279/Volvo-V70-TDi.php Bol ho niekto už pozriet? Za každú radu vopred dakujem.

Hoj Forgi.
podla mojho nazoru posledne skvele auta. nic zlozite, kasna vydrzi, motor, podvozok podla pouzitych dielov tiez. kazi sa vyveva, ovladanie stahovania okien na soferovej strane, RJ ABS ako je spomenute v inzerate a spotrebak. Vacsinou vychytane problemy, ktore sa daju fixnut za rozumny peniaz. zaujimave je ze ma 3 kluce, to casto nevidam.
ak je to a tak maly hendikep vidim 4 stupnovy aisin, sice spolahlivy ale skor by som volil 5 kv. manual. nebudem prorok co sa km tyka ale to sa uz nedopatras.
zdravost tych 103 kw asi tazko posudis pokial si nesiel na porovnanie v S/V70 ktora je ok.
pozri presaky kvapalin zvrchu, odspodu, skontroluj poloosi, manzety, hladiny kvapalin. v rodine mame S70 1997 s realnym najazdom 230t km, ktora je sucha, zalezi od majitela/lov. vyskusaj volant ci zamyka, over si ci stresne okno nezateka. ak bude vyveva KO budes to pocut.
objektivne sa neradi lahko, pokial neviem ako sa vyznas overall

rainero
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 08 Okt 2014, 19:40
Vek:: 33
Bydlisko: Veľký Krtíš
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: Zvažujem kúpu V70 2,5 TDI 103Kw

Príspevok od užívateľa rainero » 10 Mar 2016, 10:40

Ja som pánovi volal, keď ho predával na jeseň. Čo si spomínam bolo treba robiť rozvody, dvojhmota vraj ok, riadenie vraj netečie, nešiel klimakopresor (dával k autu náhradný), trochu hrdze na piatych dverách (mal však aj druhé) a klasika odstávajúci tapacír všetkých dverí. Na kapote je vraj zašlá biela fólia. Pocit z majiteľa dobrý.
bolo V70 I TDI

Napísať odpoveď