Ktorý servis?

kontakty na firmy, ktoré podľa Vás stoja za zmienku...
Užívateľov profilový obrázok
st_Andy
Globálny moderátor
Globálny moderátor
Príspevky: 4222
Dátum registrácie: 11 Apr 2009, 21:27
Vek:: 5
Bydlisko: Košice - Staré mesto
Poďakoval: 71 krát
Bolo mu poďakované: 209 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ktorý servis?

Príspevok od užívateľa st_Andy » 24 Júl 2009, 20:43

pedro5585 napísal:Troska zavadzas...samozrejme, ze ked si obehas 3 obchody, alebo objednas si veci cez net a vymenis u suseda v garazi, nebude ta to stat tolko...Myslel som si, ze to snad vsetci chapete, ale asi nie...
Vsak ja tiez pod autom lezim len ked chcem zistit co s nim je, nemam ani cas a ani poriadny zdvihak a roky skladania jedneho auta z troch su uz myslim za nami.. :mrgreen:
...ale myslim, ze trocha humoru a hlavne prispevkov tu nezaskodi.. :))))
(Myslim, ze tu vsetci chapeme, ze autorizaky neziju z jednotlivcov ale z firiem a ze to taky neni novinovy stanok..bolo to myslene humorne, asi malo smajlikov..)

Ja len na margo toho, ze sa tu pohorsujete nad cenami..
Moja predstava zaryteho Volvistu je: cca 45< rokov, 240-tka v garazi, 740-tka pred barakom, olej z prvej ruky z velkoskladu a dlhorocny mechanik - na nezaplatenie :)
A samozrejme panove, ze do novych motorov patri plna syntetika.. o tom tu nemusime vobec diskutovat (je drahsia cca o 3 eura na liter) 8-)

Dnes uz si bourak moze dovolit aj cigan z Birminghamu, ale nie kazdy si ho uz moze dovolit servisovat.. Nevyhnutne ukony ako diagnostika a podobne to je bez debaty. Toz za peciatku a oblek sa preplacaju tisice, ved inak vam skonci zaruka funglovky ze... Aj ked si ten olej aj ukon preplatite 10-nasobne.. A staci sa uz len objednat 2 tyzdne dopredu, priniest auto na 8.00 a vratia vam ho o 17:00.. takze cas su peniaze?! 8-)

Podla mna je frajerina dat v autorizaku u nas za:
---------------------
AGIP mot. olej 6L - 142,26 € - pricom 6L Agipu 0w-30 stoji v "kamennom" shope cca - 70 €
Praca 2,8H - 74,36 € - pricom 3 hodiny menit na uplne novom aute olej, brzdovku a filtre aj s obednajsou pauzou je tiez umenie aj pre učňa..
Inspekcna prehliadka - 39,83 € - a nakoniec dat za skusobnu jazdu na novom aute a Tvojom benzine 1200 korun aby Ti aj tak povedal ze o 1o.ooo km sa mas opat dostavit na peciatku?!...

To je podla mna luxus, a bezny nezivnostnik s jednym autom si ho dovolit fakt nemoze..
Ako napisal Peto, vo Viedni su ceny 1/3 z nasich a aspon vam tie kluciky vratia s usmevom..
A ako napisal DoD nemyslim si ze vam to u nas cudzi clovek urobi poctivejsie ako znamy ktoremu za to date na chlebik 8-)

Užívateľov profilový obrázok
Peťo
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1717
Dátum registrácie: 23 Feb 2009, 01:35
Vek:: 5
Bydlisko: ♥Bratislava♥

Re: Ktorý servis?

Príspevok od užívateľa Peťo » 24 Júl 2009, 21:00

st_Andy napísal:
pedro5585 napísal:Troska zavadzas...samozrejme, ze ked si obehas 3 obchody, alebo objednas si veci cez net a vymenis u suseda v garazi, nebude ta to stat tolko...Myslel som si, ze to snad vsetci chapete, ale asi nie...
Vsak ja tiez pod autom lezim len ked chcem zistit co s nim je, nemam ani cas a ani poriadny zdvihak a roky skladania jedneho auta z troch su uz myslim za nami.. :mrgreen:
...ale myslim, ze trocha humoru a hlavne prispevkov tu nezaskodi.. :))))
(Myslim, ze tu vsetci chapeme, ze autorizaky neziju z jednotlivcov ale z firiem a ze to taky neni novinovy stanok..bolo to myslene humorne, asi malo smajlikov..)

Ja len na margo toho, ze sa tu pohorsujete nad cenami..
Moja predstava zaryteho Volvistu je: cca 45< rokov, 240-tka v garazi, 740-tka pred barakom, olej z prvej ruky z velkoskladu a dlhorocny mechanik - na nezaplatenie :)
A samozrejme panove, ze do novych motorov patri plna syntetika.. o tom tu nemusime vobec diskutovat (je drahsia cca o 3 eura na liter) 8-)

Dnes uz si bourak moze dovolit aj cigan z Birminghamu, ale nie kazdy si ho uz moze dovolit servisovat.. Nevyhnutne ukony ako diagnostika a podobne to je bez debaty. Toz za peciatku a oblek sa preplacaju tisice, ved inak vam skonci zaruka funglovky ze... Aj ked si ten olej aj ukon preplatite 10-nasobne.. A staci sa uz len objednat 2 tyzdne dopredu, priniest auto na 8.00 a vratia vam ho o 17:00.. takze cas su peniaze?! 8-)

Podla mna je frajerina dat v autorizaku u nas za:
---------------------
AGIP mot. olej 6L - 142,26 € - pricom 6L Agipu 0w-30 stoji v "kamennom" shope cca - 70 €
Praca 2,8H - 74,36 € - pricom 3 hodiny menit na uplne novom aute olej, brzdovku a filtre aj s obednajsou pauzou je tiez umenie aj pre učňa..
Inspekcna prehliadka - 39,83 € - a nakoniec dat za skusobnu jazdu na novom aute a Tvojom benzine 1200 korun aby Ti aj tak povedal ze o 1o.ooo km sa mas opat dostavit na peciatku?!...

To je podla mna luxus, a bezny nezivnostnik s jednym autom si ho dovolit fakt nemoze..
Ako napisal Peto, vo Viedni su ceny 1/3 z nasich a aspon vam tie kluciky vratia s usmevom..
A ako napisal DoD nemyslim si ze vam to u nas cudzi clovek urobi poctivejsie ako znamy ktoremu za to date na chlebik 8-)
Ja len nechápem, prečo u nás všetci nariekajú že nemajú peniaze, priemerný plat u nás je cca 750Eur v čistom. V Rakúsku min 3500Eur, a to je tam origo servis o 1/3 lacnejší a to nehovoim o iných cenách. :D Takže mi z toho logicky vychádza, že sme najbohatejší národ v strednej Európe :lol: :lol: :lol: teda skôr :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Užívateľov profilový obrázok
dod80
Globálny moderátor
Globálny moderátor
Príspevky: 287
Dátum registrácie: 30 Mar 2009, 15:29
Vek:: 5
Bydlisko: Stara Lubovna
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ktorý servis?

Príspevok od užívateľa dod80 » 25 Júl 2009, 00:32

priemerny plat na vychode je 350 v cistom!
je S80/T6 2.8biT 200kW r.2000 - po chipe nieco cez 300 hp :)
bolo V50 2.0 D r.2005, V40/2.0T r.98, V40/1.9TD r.97, V40/1.8-16V r.98 a 340/1.6D r.84
http://www.lubovna.eu

pedro5585
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 184
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 14:32
Vek:: 5
Bydlisko: BA
Bolo mu poďakované: 6 krát

Re: Ktorý servis?

Príspevok od užívateľa pedro5585 » 25 Júl 2009, 16:19

st_Andy napísal: Podla mna je frajerina dat v autorizaku u nas za:
O akej frajerine hovoris? To su bezne ceny servisnych ukonov v BA, a to su este dobre ceny! Treti krat hovorim, ze stale sa pozastavujes nad tou lacnejsou cestou, co potom hovoris na taxy autorizovanych servisov Volvo?! Hodina prace 60 - 70 €???
Nad tym, ze Vieden je o tretinu lacnejsia sa ani nepozastavujem...lebo to co mozno usetris, minies na benzine, je to predsa 120 km tam a spat, musis pockat kym ti to spravia, opat si nieco kupis, ci kavu alebo nieco ine, pripadne musis ist dvoma autami, aby si sa mal ako dostat spat...
Nech si kazdy servisuje auto/a tam kde chce, je to kazdeho osobna vec, do ktorej nikomu nic neni...len tolko. To bola aj povodna pointa prispevku nie?
Saab 9000 Aero, MY1994, dark blue.
Saab 9-5 Aero, MY 2011, white.

Užívateľov profilový obrázok
Ortový
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2189
Dátum registrácie: 31 Máj 2009, 16:35
Vek:: 46
Bydlisko: Handlová
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu poďakované: 29 krát

Re: Ktorý servis?

Príspevok od užívateľa Ortový » 25 Júl 2009, 20:27

Tak u mňa zatiaľ "vyhráva" servis vo Zvolene.
Bude to prvý servis od dovozu z nemecka,chcem vedieť v akom stave je auto,chcel by som vidieť VADIS v činnosti,
dať nadstaviť priebežné otáčky,vymeniť náplne a filtre alebo aspoň tie čo treba,skúsiť zistiť históriu auta(aj keď neviem,neviem...),
možno vymeniť olej v prevodovke,uvidíme.
Ďakujem za príspevky a hojnú diskusiu.Treba v tom pokračovať,aby sme mali všetci čo čítať a aby toto fórum "neumrelo".
Volvu zdar!
Volvo S60 D5,Move,D5244T,AW55-50/51SN,r.v.2005 - Čierny
Volvo S60 2,4i ,Kinetic, B5244S,AW55-50/51SN,r.v.2005 - Zlatý
galéria
Diagnostika DICE

Užívateľov profilový obrázok
royal555
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 10 Jún 2009, 22:36
Vek:: 33
Bydlisko: RV vidiek + Kosice Juh
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ktorý servis?

Príspevok od užívateľa royal555 » 25 Júl 2009, 21:53

dod80 napísal:priemerny plat na vychode je 350 v cistom!
jop, spravne pripomienka, my z IT to tahame hore :-) to sa este stazujeme vo firme ze robime za buraky (v podstate aj robime)

2 Ortovy: na servis vo Zvolene som pocul dobre referencie, stoji za skusku.
papekov "vyrobok"
VW Golf 1,6 TDI

Užívateľov profilový obrázok
Peťo
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1717
Dátum registrácie: 23 Feb 2009, 01:35
Vek:: 5
Bydlisko: ♥Bratislava♥

Re: Ktorý servis?

Príspevok od užívateľa Peťo » 25 Júl 2009, 23:16

Ortový napísal:Tak u mňa zatiaľ "vyhráva" servis vo Zvolene.
Bude to prvý servis od dovozu z nemecka,chcem vedieť v akom stave je auto,chcel by som vidieť VADIS v činnosti,
dať nadstaviť priebežné otáčky,vymeniť náplne a filtre alebo aspoň tie čo treba,skúsiť zistiť históriu auta(aj keď neviem,neviem...),
možno vymeniť olej v prevodovke,uvidíme.
Ďakujem za príspevky a hojnú diskusiu.Treba v tom pokračovať,aby sme mali všetci čo čítať a aby toto fórum "neumrelo".
Volvu zdar!
:D super prístup. Vieš čo ma ale serie v Nemecku som prišiel na políciu a poporsil ich aby mi zistili komplet históriu auta to isté som urobil vo Volve v Berlíne. Policajti mi za 3min vysypali všetko čo mali, a Volvo tiež a ešte mi zablahoželali príjemnú cestu. Úplne zadarmo, a veľmi nezištným spôsobom..
Prídeš na SK políciu pošlú Ťa do p., že čo chceš, prídeš do Volva a povedia Ti že sa to nedá, alebo Ťa vypoklonkujú do kelu. :roll: SLOVENSKO

Užívateľov profilový obrázok
shineonyou
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 233
Dátum registrácie: 12 Apr 2009, 13:06

Re: Ktorý servis?

Príspevok od užívateľa shineonyou » 27 Júl 2009, 06:46

Filter pelovy, olejovy a palivovy - 80 €
Valvoline - 33 €
Brzdova kvapalina, tekutina do ostrekovacov praca a Inspekcna prehliadka - 50 €
SPOLU: 163 €

Podotykam: vsetko origos na Volvo
V 70 2,5 D, rok 2000

Užívateľov profilový obrázok
uniqueb
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 02 Aug 2009, 09:19
Vek:: 5
Bydlisko: Piešťany

Re: Ktorý servis?

Príspevok od užívateľa uniqueb » 23 Aug 2009, 13:34

Necele tri roky dozadu, servisna prehliadka v Trencine s S60tkou, vymena oleja, vsetkych filtrov, nejake naplne a nova autolekarnicka... cca 19.000,- Sk. Takze tak
VOLVO XC 70 D5 AWD, r.v. 2009, predtym VOLVO S60 D5, r.v. 2003

Užívateľov profilový obrázok
st_Andy
Globálny moderátor
Globálny moderátor
Príspevky: 4222
Dátum registrácie: 11 Apr 2009, 21:27
Vek:: 5
Bydlisko: Košice - Staré mesto
Poďakoval: 71 krát
Bolo mu poďakované: 209 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ktorý servis?

Príspevok od užívateľa st_Andy » 23 Aug 2009, 18:09

uniqueb napísal:Necele tri roky dozadu, servisna prehliadka v Trencine s S60tkou, vymena oleja, vsetkych filtrov, nejake naplne a nova autolekarnicka... cca 19.000,- Sk. Takze tak
luxusna lekarnicka :mrgreen:

Užívateľov profilový obrázok
Peťo
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1717
Dátum registrácie: 23 Feb 2009, 01:35
Vek:: 5
Bydlisko: ♥Bratislava♥

Re: Ktorý servis?

Príspevok od užívateľa Peťo » 23 Aug 2009, 20:23

st_Andy napísal:
uniqueb napísal:Necele tri roky dozadu, servisna prehliadka v Trencine s S60tkou, vymena oleja, vsetkych filtrov, nejake naplne a nova autolekarnicka... cca 19.000,- Sk. Takze tak
luxusna lekarnicka :mrgreen:
realna cena toho matrosu a lekarnicky je cca max 5tis Sk z toho vyplyva ze 14tis je cena na Volvo servis.
Alebo je tu dalsia moznost ze lekarnicka je vyrobena z tavej koze :D

No je to proste normalna cena na znackovy servis, tri roky do zadu tomu odpovedaju..

Užívateľov profilový obrázok
LUK4SH
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 26 Aug 2009, 23:24
Vek:: 27
Bydlisko: ZV
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: Ktorý servis?

Príspevok od užívateľa LUK4SH » 27 Aug 2009, 00:44

Nazdar, tak ak by som sa vratil k povodnej otazke tejto temy (pokial to uz nemas samozrejme vyriesene), tak za seba odporucam Zvolen. Ochota a ustretovost s akou som sa u nich stretol sa len tak v SK servisoch nevidi.. Ceny bohuzial ako vsade v autoriz. volvo servisoch, ale myslim ze v tomto servise to aspon stoji za to.
XC60, MY12, D5 Polestar, AWD, AT, R-Design
S60, MY12, D5 Polestar, AWD, AT, Momentum
S80, MY07, D5, FWD, AT, Summum
S60, MY05, 2.4D, FWD, MT, Kinetic

Užívateľov profilový obrázok
srotat
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 11 Sep 2009, 15:39
Vek:: 5
Bydlisko: Čadca

Re: Ktorý servis?

Príspevok od užívateľa srotat » 18 Sep 2009, 13:47

Ehm. Tak chlapci, pridam aj ja nazor. Tak zilinsky VIP auto je strata casu, nervov a penazi.. mam zial odskusane a uz pojdem radsej i do viedne ako tuna do mojho okresu...
Mam odskusany tiez SPX car v Zlíne, tam jest vsetko co v ZA chyba: to jest ochota, pristup, profesionalita a neposledne - cena. Hodka prace stoji menej ako kdekolvek na slovensku na posr... fabiu!
Mne napr.to, co chceli v ZA spravovat /vymienat/ za 100 000 (!!!), tak v Zlíne mi opravili za 2500 kc! Asi tak.
A k autorizovanym a ostatnym servisom:
Mam aj Sharan, ktory servisujem v neautoriz. a nebudem to menit, ale s Volvom pojdem iba k original. A pokial ide o cenu, tak to vyjde pri pouziti rovnakych ingrediencii cca rovnako...
xc90, D5, 120kw, 2004
vw sharan, 1,9TDi, 85kw, 4motion, 2001, 7-miestny

MartinXC90
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 13 Máj 2009, 08:19
Vek:: 5
Bydlisko: Zilina

Re: Ktorý servis?

Príspevok od užívateľa MartinXC90 » 09 Okt 2009, 08:50

Žilinské V.I.P. Auto neodporúčam nikomu ani ja.

Jedine na nákup originálnych náhr. dielov, keď je na nete rovnaká cena alebo sa ten diel nedá zohnať.

Žiaľ, na Slovensku je to tak, a v Žiline špeciálne platí, že zákazník sa v zozname hodnôt ani nenachádza... No nechcem ohovárať zamestnancov, možno by mali iný prístup, ale riaditeľ alebo majiteľ nedovolí zlepšiť mzdovú politiku.
V Servise majú nielen neochotných, ale aj velmi slabých technikov a mechanikov... Už to o nich hovorí takmer každý zákazník.

Český servis nepoznám, no na Viedeň by som sa spolahoľ = kvalita práce a orig. diely.

Ešte doplním, že pre mňa je podstatný nielen správny prístup k zákaznikovi, ale aj odbornosť ktorú si viem zistiť veľmi rýchlo (u prijímac. technika alebo mechanikov), keďže som technik a toto som vo VIP teda nenašiel (okrem predajcov náhr. dielov).
XC 90 AWD, 2004, T5 Automat

Užívateľov profilový obrázok
naffots
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 190
Dátum registrácie: 25 Máj 2009, 10:26
Vek:: 43
Bydlisko: Bratislava

Re: Ktorý servis?

Príspevok od užívateľa naffots » 09 Okt 2009, 13:57

a mate niekto nejaky konkretny servis v rakusku?
ex: V50 1.6D 2006 Momentum

Užívateľov profilový obrázok
Hulco
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 19 Apr 2009, 10:42
Vek:: 5
Bydlisko: RK
Poďakoval: 1 krát

Re: Ktorý servis?

Príspevok od užívateľa Hulco » 12 Jan 2010, 20:49

dnes som volal do Zvolena ohladom vymeny oleja a diagnostiky,ked som sa spytal ci si mozem priniest svoj,kategoricky to zamietli,no idem aspon na diagnos.potom napisem skusenosti...btw.pred rokom mi v Euromotore BB zaratali za Mobil Super FE Special 5W30 ..399 Sk za L/13,24 Eur , dnes mi prisiel presne ten isty cez e shop....8,35 Eur/251 Sk za L rozdiel na 5,4L je cca 800 sk-to bol rozdiel len v oleji,nehovoriac o cene prace,filtroch atd.,asi nema vyznam preplatit taku sumu pre peciatku autoriz.servisu /to je moj pohlad na 10 r.auto,ta peciatka asi taku vahu uz nema,ceny aj tak klesaju/ ine je to samozrejme u novsich autach,no co olej budem menit u znameho ;)
V 40 1,9 D T4192T2 2000 SK

XC 70 2,4 D 5244T4 2007

Užívateľov profilový obrázok
DOD
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 1523
Dátum registrácie: 25 Jan 2009, 15:50
Vek:: 35
Bydlisko: SL
Poďakoval: 10 krát
Bolo mu poďakované: 8 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ktorý servis?

Príspevok od užívateľa DOD » 12 Jan 2010, 22:57

peciatku ti moze dat aj normalny servis, takze tam budes mat aspon pravidelnu vymenu oleja...lepsie ako nic nie?
je XC60 D5 136kW 2009 6r.aut....skoro stvorkolka :)
bolo V70 D5 2008 aut-kriznik, C70 T5 r.99-zihadlo, 3xV50 2.0D, S80/T6 2.8biT 200kW, V40/2.0T, V40/1.9TD, V40/1.8, 340/1.6D r.84
http://www.reklamaled.sk - led reklama
http://www.svetelnareklama.sk -svetelná reklama
http://www.lacnetabule.sk - premietacie plátna za super ceny

Užívateľov profilový obrázok
Slavomir
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 27 Máj 2009, 21:57
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: Ktorý servis?

Príspevok od užívateľa Slavomir » 13 Jan 2010, 18:25

napriklad http://www.autohaus-baumgartner.at/
ale ako som uz napisal dakde - diely maju lacnejsie ale NH je troska vyssia na SVC70 ako v BA
zavisi od toho co tam chces, zaniest tam auto a povecsine ho mat hotove az "o dva" dni predrazuje servis
downsizing objemu aj rozmerov V50 2.0D MY08

ex: V70 2.5T AWD '97 v kožke so spotrebou...Obrázok

ex: Tatra 613 3.5 V8 '87 parádny kočiar so spotrebou KLIK!

joker
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 171
Dátum registrácie: 12 Okt 2009, 13:47
Vek:: 56
Bydlisko: Lúčnica nad Žitavou
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: Ktorý servis?

Príspevok od užívateľa joker » 01 Feb 2010, 20:59

Zdar uznávači Volva.
Som veľmi rád, že máme takýto club a fórum. Možno sa mýlim, ale mám dojem, že najviac členov clubu nepatrí do horných x-tisíc a preto aj chápem naše pohľady na servis a ostatné záležitosti okolo našich obľúbencov. Na začiatok pripomeniem, že pár osobných skúseností s rôznymi volvami mám.V podstate Vám všetkým dávam za pravdu. Všetko je to o peniazoch a o osobnom prístupe k autíčku. Pravdu majú Tí, ktorí chodia do autorizáku /ak si kúpili nové a jednoducho na to majú/ a myslím že po osobných skúsenostiach si môžu svoj servis vybrať / v tomto prípade by som preferoval Viedeň, predsa len prístup je iný a za lepšiu cenu/.Pravdu majú Tí, ktorí chodia napr. do Zvolena.Chodil som tam /myslím k Borisovi Kaminskému/, ked bol servis len v Blave a môžem vrelo odporučiť. Ak by som mal nejaký neriešiteľný problém určite by som mu zavolal. Jednoducho volvo pozná.Dobré riešenie je aj iný neautorizovaný na všetky bežné servisné práce. Dnes už aj oni majú diagnostiku /napr. Bosch aj keď samozrejme nie na najnovšie typy/, vyznajú sa a odvádzajú dobrú robotu / nechcú stratiť zákazníkov/.Vedia predať ND za slušné ceny a už vedia kde za rozumný peniaz je aj dobrá kvalita.Jeden taký mám cca 100m /. Myslím, že v clube je dosť takých, ktorí sa neboja vymeniť si olej alebo urobiť iný bežný servis.Ja som si zatiaľ vystačil sám /okrem diagnostiky/a dúfam, že to tak aj ostane. Mám slušnú garáž, zdvihák aj náradie. Serviska má význam len vtedy, keď by si pri predaji chcel nový majiteľ skontrolovať celú históriu.Ak by som mal nejaký dobrý ročník a chcel by som ho predať šiel by som do autorizáku. Toľko môj pohľad.
Volvo V70 I 2,5 TDI , 4/2000 , manuál , striebro
Bolo S80 TDI 99, V70 D5 96kW 2004 max full
V práci S70 TDI, S80 D5 120kW 2005 full

Užívateľov profilový obrázok
michalmalcek
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 785
Dátum registrácie: 17 Sep 2009, 19:43
Vek:: 5
Bydlisko: Zvolen
Bolo mu poďakované: 16 krát

Re: Ktorý servis?

Príspevok od užívateľa michalmalcek » 02 Feb 2010, 00:45

celkom výstižné-super pohlad na danu tematiku {palechore}
Volvo V90 cc 2.0 T6 r.v. 2017
Volvo S80 3.2 AWD 2007
Volvo S60 2.4i 103KW + LPG r.v. 2006
Bolo - Volvo V50 2.OD 100KW r.v 2005
Bolo - Volvo S40 1.6 + LPG r.v 2003
bolo - volvo S40 1.9 DI r.v 1999
bolo - volvo 440 1.7T R:V 1993

Diagnostika DICE 

Napísať odpoveď