Problém s radiom

Opravy, ktoré su všeobecne aplikovatelné na rôzne modely alebo diely...
Turbodusik
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 12 Nov 2024, 02:49
Vek:: 23

Problém s radiom

Príspevok od užívateľa Turbodusik » 12 Nov 2024, 02:58

Ahojte, pred mesiacom mi natiekla voda kvôli vadnemu tesneniu čelného skla poza palubovku aj do interieru a nakvapkalo to na stredový panel a skratovalo mi rádio kúpil som druhé použité založil som ho a hra iba keď je kľúč vonka zo zapaľovania ale ako náhle dám kľúčik a dám do polohy žhavenia alebo rovno naštartujem auto, radio hra par sekúnd a prestane hrať celé sa vypne a neda sa ani zvyšovať hlasitosť, nastavenia zvuku,nedá sa nič s ním robiť ,ako nahle vypnem motor vytiahnem kluc zo zapalovania tak zase radio normalne ide , neviete kde môže byť problém?
Za odpoveď ďakujem

Napísať odpoveď