ARDIC kurenie

Opravy, ktoré su všeobecne aplikovatelné na rôzne modely alebo diely...
andre
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 01 Nov 2009, 21:45
Vek:: 5
Bydlisko: Bratislava

ARDIC kurenie

Príspevok od užívateľa andre » 15 Júl 2010, 10:09

Takze zalozim tomuto vlastnu temu.

Mam v aute V70 T5, r.v. 1999 nezavisle kurenie Ardic 091-B (pohanane palivom - benzin), od kupy auta je nefunkcne.

Nenasiel som zatial na SK ziadnu firmu, ktora sa zaobera servisom nezavislych kureni - vsetci ma s tym posielaju do volva, kedze je to montovane volvom. Firmu Ardic odkupila v minulosti firma Eberspächer, no aj ti ma posielaju len do volva, resp. mi ponukaju predaj noveho, ze toto je aj tak zastarale. Pre info cena noveho bola vyratana okolo 1500 euro.

Vo volve mi bolo povedane, ze to opravia, ale: napojenie na diagnostiku 30 euro bez dph, a potom ceny dielov zacinaju od 50 euro za sviecku (zahranicne linky, co som hladal ceny) atd, by som sa dostal najskor na dost vysoku sumu tiez.

Dalsi problem je, ze po troch neplatnych pokusoch nastartovania sa rj kurenia zablokuje a treba ju resetovat.

Takze prosba na Vas:

Viete mi poradit aspon niekoho kto mi bude schopny cez diagnostiku povedat chyby, nech viem co vsetko je zle, popripade ju zresetovat-odblokovat a nebude za tych par minut klikania pytat tolko penazi?

Dat rady, tipy, navody, co sa vam pokazilo, kto vam to opravil a kolko to stalo? Nemusi sa jednat o benzinove kurenie. Myslim si, ze vsetky dieslove funguju na rovnakom principe a urcite s nim uz mal niekto tiez problem.


Dakujem
Juro
Volvo V70 2.3 T5
Kia Cee´d 1.4
Skoda Favorit 135
Skoda Favorit 136
Skoda Favorit 136
Skoda Favorit 135 sport line
Skoda Favorit 135 silver line
Skoda Felicia Combi 1.6
ex: Felicia Combi 1.3 LPG
ex: Felicia Combi 1.6 LK
ex: Favorit 136

Napísať odpoveď