Kunoplaš, model 2015

tu môžte písať o všetkom..aj keď to nesúvisí s Volvom
Užívateľov profilový obrázok
blacktibor
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 23 Mar 2015, 21:08
Vek:: 24
Bydlisko: Mútne
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

Kunoplaš, model 2015

Príspevok od užívateľa blacktibor » 27 Jún 2016, 20:36

Čaute,

tak chlapi po roku úspešného používania, a spokojnosti s týmto vlastným modelom a vynálezom sa idem podeliť a poradiť ako to skúsiť na kuny :twisted: :twisted:
prvé štyri mesiace po kúpe auta som parkoval vonku pred domom, nebolo noci čo by kuna neprešla motorovým priestorom. Kolega mi poradil taký prípravok v spreji (viď foto), tak som kúpil ten istý čo má on, že jemu to chvíľu fungovalo. Hneď večer som celý naradostený že ich vyplaším, umyl poutieral vrchný tapacír a nastriekal celý motorový priestor a rýchlo zavrel kapotu, aby to tam ostalo, však nech si kuna ňuchne :D ráno nastalo sklamanie, zbehané ako vždy. Nevzdal som sa, utrel som to znova a každý deň tak asi týždeň, no každé ráno to isté. {plac}

V servise som započul že štipľavú papriku posypať v priestore motora, že si ňuchne, zaštípe a viac tam nepríde.
Vravím si skúsim, no vtom sa mi zrodil v hlave diabolský plán aby to štípalo nielen v nose ale aj na labkách :D :D vyvinul som, ako som to nazval "kunoplaš", umyl celý motor, vykefoval celý vrchný tapacír do posledného chlpku, nechal vyschnúť nalepil som "kunoplaš" a vysypal celé balenie štipľavej papriky v priestore motora a samozrejme aj niečo po pichliačoch :D :D chlapci moji to bola asi posledná noc čo som mal kunu v motore :D síce už parkujem v garáži, no keď občas zaparkujem na dvore mám pokoj :D :D jasné že keď niekam idem na návštevu tak sa dostane iba potiaľ a prvý krát, druhý krát tam už neleze :D :D

ešte keby niečo vynájsť aby nebehala k anténke a neurobila si tak vždy nejakú potrebu :D :D

čo funguje vám? ako sa bránite?

foto 1,2,3,4 je kunoplaš
foto prípravku v spreji
foto trasy kadiaľ kuna išla som znázornil pomocou handry, išla zdola zľava zozadu, potom popod vrch doprava a znova dole dopredu.
Prílohy
kuna.jpg
kuna.jpg (72.61 KiB) 1482 zobrazení
kunoplaš1.jpg
kunoplaš1.jpg (137.96 KiB) 1482 zobrazení
kunoplaš2.jpg
kunoplaš2.jpg (139.6 KiB) 1480 zobrazení
kunoplaš3.jpg
kunoplaš3.jpg (159.53 KiB) 1482 zobrazení
kunoplaš4.jpg
kunoplaš4.jpg (151.01 KiB) 1480 zobrazení
prípravok.jpg
prípravok.jpg (109.49 KiB) 1482 zobrazení
trasa kuny.jpg
trasa kuny.jpg (114.19 KiB) 1482 zobrazení
V50 1.6D Drive, 80kW, 2009
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
st_Andy
Globálny moderátor
Globálny moderátor
Príspevky: 4222
Dátum registrácie: 11 Apr 2009, 21:27
Vek:: 5
Bydlisko: Košice - Staré mesto
Poďakoval: 71 krát
Bolo mu poďakované: 209 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kunoplaš, model 2015

Príspevok od užívateľa st_Andy » 28 Jún 2016, 14:51

Tibor vsetko super ;) len bacha ked si budes registrovat nazov vynalezu na patentovom urade, aby ti tam kancelarsky skriatok nahodou neprihodil je"D"no pismenko naviac.. ono mohol by sa z toho nechciac stat najsmutnejsi vynalez v dejinach ludstva, ale zase pre rimokatolickych knazov mozno vyhra.. :mrgreen: :mrgreen: ;) ;)

Užívateľov profilový obrázok
blacktibor
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 23 Mar 2015, 21:08
Vek:: 24
Bydlisko: Mútne
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: Kunoplaš, model 2015

Príspevok od užívateľa blacktibor » 28 Jún 2016, 20:02

{usmevisko} {usmevisko} {usmevisko} tak už pri písaní tu príspevku som si dával sakramenský pozor :D {usmevisko} {usmevisko} áno znelo by to potom celkom ináč {usmevisko} {usmevisko}
V50 1.6D Drive, 80kW, 2009
Obrázok

Napísať odpoveď