--- / Letný Volvo zraz 2014 / --- Free Diskusia -----

Užívateľov profilový obrázok
begi
Globálny moderátor
Globálny moderátor
Príspevky: 1527
Dátum registrácie: 06 Máj 2010, 21:19
Vek:: 39
Bydlisko: BA/KE
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu poďakované: 45 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Foto-video 2014

Príspevok od užívateľa begi » 30 Júl 2014, 23:39

josebanche napísal:Ten výraz som počul už i v piatok po mojom príchode do kempu, že Begi, a dokonca i v sobotu po tombole. Potom nech sa nik nediví, že som nebol všade tam kde sa niečo dialo alebo malo diať.
a co si chcel pocut? oficialna cast zrazu je v sobotu.
som si isty, ze som nebol nijako nezdvorily, ale potom som sa proste isiel venovat rodine.
chapem, ze sa mozes citit trochu odstrceny, lebo velka cast ucastnikov zrazu sa uz pozna viac rokov a vieme ako to funguje.
no neverim ze by ta naozaj niekto z nas co i len naznakom vytlacal...
kazdopadne ak sa budes na vsetko naokolo len stazovat, tak to bude vyzerat ze nie sme rovnaka krvna skupina...
Je: V70 T5 MY07, Summum, 191kW Obrázok, V40CC T4 AWD MY15 132kW
Bolo: V40 1.9D MY04, 85kW
V50 T5 MY06, Momentum, 162kW
Galerka: >>>TU<<<

VOLVO diagnostika BA-Rača /10Eur

Užívateľov profilový obrázok
LUBOŠ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 24 Máj 2009, 07:11
Vek:: 5
Bydlisko: Brno
Poďakoval: 4 krát
Bolo mu poďakované: 4 krát

Re: Foto-video 2014

Príspevok od užívateľa LUBOŠ » 31 Júl 2014, 00:53

Pravděpodobně to neni ta správná rubrika pro komentování kvality srazu, ale zařadím se k ostatním.

Pro josebanche: zpravidla je velice složité jako nováček zapadnout do skupiny lidí, která se již mezi sebou několikrát viděla. To si jistě všichni vzpomeneme např. na první školní den a je jedno zda to bylo na základce nebo na střední, popřípadě první den v novém zaměstnání. Chápu Tě, ale nemyslím si, že by to bylo na srazu až tak neosobní. Organizátoří se snažili každého účastníka dle mého a pekelníkova názoru (byli jsme zde zahraniční delegací) :) srdečně přivítat. Věřím, že pokud se zůčastníš i příště, tak Tvé reakce budou více optimistické.
No a co se týče výběru lokality - kempu, tak je to obzváště nejednoduché. Je zde více faktorů, ke kterým musí organizátor přihlížet a to neni pouze cena za ubytování v kempu.
Ale je nutné např. zohlednit zázemí, parkovací kapacitu ale i určitou část soukromí které nabízí zařízení pro účastníky srazu.
Za mě byl výběr místa na jedničku neboli +1 {palechore} .
Obzvláště nejednoduchý úkol je výběr restaurace nebo jiného stravovacího zařízení na trase spanilky. I když se dopředu domluvíš s provozovatelem takovéhoto zařízení na čase příjezdu, množství zájemců o menu a nedej bože, že chceš nabídnout předem výběr z jídelníčku, tak to je prostě úkol, kterým neuspokojíš snad ani 70% zúčastněných.
Asi bych se zbytečně rozepisoval o dalších úskalích, které přináší organizátorům srazu takováto dobrovolná aktivita. Ono nejméně si sraz totiž užijí právě organizátoři - z důvodů stálého nervového vypětí, aby vše klaplo k všeobecné veřejné spokojenosti.
Proto ještě jednou děkuji všem, co se podíleli na uspořádání letošního setkání. Vše bylo profi připraveno {potlesk} .
Volva řady 700/ 900 - kombíci a cupé 780-ky
a jedna S70 + V70 - atmosféry i turba, benzín, LPG, nafta

Užívateľov profilový obrázok
MateusV
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 16 Júl 2014, 21:30
Vek:: 39
Bydlisko: teraz Valaská Dubová,okr. RK, ináč Púchov a rodený Martinčan
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu poďakované: 27 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Foto-video 2014

Príspevok od užívateľa MateusV » 31 Júl 2014, 10:12

Za nováčikov len toľko,pocit odstrčený ???,ale no...Ja som tam prišiel po týždňovom členstve aj to na jeden deň a verím,že ak by som bol dlhšie nadviazal by som viac známostí .Ale snažil som sa chápať aj druhú stranu,že sú tam členovia aj s rodinami a organizátory sa naozaj sa snažia aj pre to aby chod bol čo najlepší /určite to nebolo jednoduché/ Jose dovolím si tvrdiť,že toleranciou a pochopením by človek chyby nehladal,ale by bol nápomocný a dokázal by robiť aj vnútorné kompromisy.Trošku ma zarazili tie hodnotiace komentáre a nedalo mi to...A určite to nie je povzbudivé ani pre tých čo sa snažili.Za mňa organizátorom {palechore}
Volvo S60 D5 150 kw /430 NM black sapphire metallic
Slováci tagujte svoje fotky na instagrame✔ ‪#‎volvo_sk

Užívateľov profilový obrázok
zobacny
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 938
Dátum registrácie: 02 Okt 2010, 15:47
Vek:: 5
Bydlisko: Banska Bystrica
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu poďakované: 22 krát

Re: Foto-video 2014

Príspevok od užívateľa zobacny » 31 Júl 2014, 12:42

MateusV napísal:Za nováčikov len toľko,pocit odstrčený ???,ale no...Ja som tam prišiel po týždňovom členstve aj to na jeden deň a verím,že ak by som bol dlhšie nadviazal by som viac známostí .Ale snažil som sa chápať aj druhú stranu,že sú tam členovia aj s rodinami a organizátory sa naozaj sa snažia aj pre to aby chod bol čo najlepší /určite to nebolo jednoduché/ Jose dovolím si tvrdiť,že toleranciou a pochopením by človek chyby nehladal,ale by bol nápomocný a dokázal by robiť aj vnútorné kompromisy.Trošku ma zarazili tie hodnotiace komentáre a nedalo mi to...A určite to nie je povzbudivé ani pre tých čo sa snažili.Za mňa organizátorom {palechore}

MateusV, súhlasím s tebou, ty si tam bol ako nováčik, u mňa to už bol 3-4 zraz, za chvíľu sme však spolu kecali a rozoberali všetko možné aj keď som ťa v živote nevidel a teším sa že sa stretneme na ďalšom zraze o rok :mrgreen: , dokonca aj moja manželka bola ústretová a bavila sa s ĺudmi ktorých 1x videla, všetko je to o prístupe, snahe, pochopení a priateľskej atmosfére, organizácia bola ako vždy super, snáď hádam niekto neočakával, že to bude klapať všetko na minúty... :lol: , netreba len kritizovať / niekedy je konštruktívna kritika prínosom, podotýkam konštruktívna! / , páni a dámy Volváci teším sa o rok na známe, ale aj nové tváre {palechore} , ešte raz ďakujem všetkým za pekný víkend
Volvo XC 60 D5, 136 kW / 185 PS, Rv 2009, D5244T4, M66 AWD
Volvo V 50 1,6D 81KW / 109 PS Rv 2007 D4164T, M5

Užívateľov profilový obrázok
MateusV
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 426
Dátum registrácie: 16 Júl 2014, 21:30
Vek:: 39
Bydlisko: teraz Valaská Dubová,okr. RK, ináč Púchov a rodený Martinčan
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu poďakované: 27 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Foto-video 2014

Príspevok od užívateľa MateusV » 31 Júl 2014, 13:06

zobacny napísal:
MateusV napísal:Za nováčikov len toľko,pocit odstrčený ???,ale no...Ja som tam prišiel po týždňovom členstve aj to na jeden deň a verím,že ak by som bol dlhšie nadviazal by som viac známostí .Ale snažil som sa chápať aj druhú stranu,že sú tam členovia aj s rodinami a organizátory sa naozaj sa snažia aj pre to aby chod bol čo najlepší /určite to nebolo jednoduché/ Jose dovolím si tvrdiť,že toleranciou a pochopením by človek chyby nehladal,ale by bol nápomocný a dokázal by robiť aj vnútorné kompromisy.Trošku ma zarazili tie hodnotiace komentáre a nedalo mi to...A určite to nie je povzbudivé ani pre tých čo sa snažili.Za mňa organizátorom {palechore}

MateusV, súhlasím s tebou, ty si tam bol ako nováčik, u mňa to už bol 3-4 zraz, za chvíľu sme však spolu kecali a rozoberali všetko možné aj keď som ťa v živote nevidel a teším sa že sa stretneme na ďalšom zraze o rok :mrgreen: , dokonca aj moja manželka bola ústretová a bavila sa s ĺudmi ktorých 1x videla, všetko je to o prístupe, snahe, pochopení a priateľskej atmosfére, organizácia bola ako vždy super, snáď hádam niekto neočakával, že to bude klapať všetko na minúty... :lol: , netreba len kritizovať / niekedy je konštruktívna kritika prínosom, podotýkam konštruktívna! / , páni a dámy Volváci teším sa o rok na známe, ale aj nové tváre {palechore} , ešte raz ďakujem všetkým za pekný víkend
vďaka,len teraz si spájam ludí z fora a zo zrazu,že kto je kto, {usmevisko} bolo fajn určite budúci rok znovu pokecáme {palechore}
Volvo S60 D5 150 kw /430 NM black sapphire metallic
Slováci tagujte svoje fotky na instagrame✔ ‪#‎volvo_sk

Užívateľov profilový obrázok
pekelnik
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 13 Mar 2010, 17:46
Vek:: 5
Bydlisko: Modřice ČR

Re: --- / Letný Volvo zraz 2014 / --- Free Diskusia -----

Príspevok od užívateľa pekelnik » 31 Júl 2014, 22:17

už jsme zpátky ze Slovenské dovolené, tak se rád taky přidávám ke kladníému hodnocení srazu. Je mi líto, že jsem na vás neměl "u čerta" víc času, ale s prckem jsem se prostě víc věnoval rodině. Byl jsem nadšený z přípravy i průběhu srazu a před všemi, co mají organizaci na svědomí smekám. Zejména děkuji Andymu (s kterým jsem se nestačil pak ani pořádně rozloučit. promiň). Tedy, koukal jsem jak to máte super zorganizované. Děkujeme za pěkný víkend a když za rok čas dovolí, tak se budem těšit.

Užívateľov profilový obrázok
majo823
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1504
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 21:10
Vek:: 40
Bydlisko: Rožňava
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu poďakované: 50 krát

Re: --- / Letný Volvo zraz 2014 / --- Free Diskusia -----

Príspevok od užívateľa majo823 » 01 Aug 2014, 19:35

pamätám si na môj prvý zraz,bolo to v Trusalovej.Nepoznal som prakticky nikoho okrem Andyho a Nitrana,aj to len z videa z Vrátnej,ktorý som mal napozerané snáď 100 krát :D Chcem tím len povedať,že aj ja som bol nováčik a necítil som sa menej cenný.
josebanche: ak ti chýbalo nafotenie otcovej R-ky,mal si prísť za mnou,ja by som ti volvo nafotil spredu,zo zadu,interiér aj motor to všetko ako by si chcel. ;)
Ja osobne smetám kalap za všetkých,čo každý rok usporiadávajú pre nás zraz,aby sme sa po roku vedeli dobre zabaviť,pokecať....chalani ďakujem,bez vás by to nešlo.Dúfam že sa Nám tento dobrý zvyk vydrží čo najdlhšie. {anjel}
je:V40 1,9D 70kW(95PS) r.v. 2000 strieborná
je:fiat tipo 66kW r.v. 1990 šedá
0907238458

Užívateľov profilový obrázok
Dredd
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 12 Apr 2014, 21:36
Vek:: 42
Bydlisko: Bratislava/Okolie
Poďakoval: 16 krát
Bolo mu poďakované: 37 krát

Re: --- / Letný Volvo zraz 2014 / --- Free Diskusia -----

Príspevok od užívateľa Dredd » 01 Aug 2014, 20:25

Bol som prvý krát, čiže nováčik. Atmosféra vynikajúca, žiadne kategorizácie ľudí na starých a nových neboli. Pokecal som si aj s nováčikmi (josebanche medzi nimi) aj so skúsenými zrazistami. Organizácia skvelá, spanilka hladká. Opakujem, veľmi dobrý zážitok, a ak budem čo len trochu mocť prídem aj určte aj o rok. A zoznámim sa s tými, s ktorými som sa tento rok nestihol :D , lebo to sa fakt za tie dva dni nedalo stihnúť {usmevisko}

Najvačšou devízou tohto podujatia sú ľudia. Nech to tak aj zostane :D
Volvo C70 T5, 175 kW/238 PS, MY 2013, 03/2014
Jeep Grand Cherokee SRT 6.4 V8 HEMI, 349 kW/475 PS,MY 2015, 1/2015
Jeep Wrangler Unlimited Edition X 3.6 V6 Pentastar, 210 kW/286 PS, MY 2015, 3/2016
Polaris Ranger RZR-S 800, 50kW/68 PS, MY 2011, 4/2011

Užívateľov profilový obrázok
zobacny
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 938
Dátum registrácie: 02 Okt 2010, 15:47
Vek:: 5
Bydlisko: Banska Bystrica
Poďakoval: 5 krát
Bolo mu poďakované: 22 krát

Re: --- / Letný Volvo zraz 2014 / --- Free Diskusia -----

Príspevok od užívateľa zobacny » 01 Aug 2014, 20:30

Dredd napísal:Bol som prvý krát, čiže nováčik. Atmosféra vynikajúca, žiadne kategorizácie ľudí na starých a nových neboli. Pokecal som si aj s nováčikmi (josebanche medzi nimi) aj so skúsenými zrazistami. Organizácia skvelá, spanilka hladká. Opakujem, veľmi dobrý zážitok, a ak budem čo len trochu mocť prídem aj určte aj o rok. A zoznámim sa s tými, s ktorými som sa tento rok nestihol :D , lebo to sa fakt za tie dva dni nedalo stihnúť {usmevisko}

Najvačšou devízou tohto podujatia sú ľudia. Nech to tak aj zostane :D

veľmi pekne {palechore}
Volvo XC 60 D5, 136 kW / 185 PS, Rv 2009, D5244T4, M66 AWD
Volvo V 50 1,6D 81KW / 109 PS Rv 2007 D4164T, M5

Užívateľov profilový obrázok
Andree
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 31 Mar 2013, 11:33
Vek:: 34
Bydlisko: Bratislava
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu poďakované: 15 krát

Re: --- / Letný Volvo zraz 2014 / --- Free Diskusia -----

Príspevok od užívateľa Andree » 01 Aug 2014, 20:33

Prispejem aj ja: presne ako pise dredd , taktiez som bol na velkom volvo zraze prvy krat a urcite nie posledny. Atmosfera uzasna, nikto sa na nic nehral, nech som sa prihovoril komukolvek tak skvela debata. Verim,ze budem mat moznost sponat Vas viacerych !!! Akurat sa priznam, ze s tej cesty po spanilke som bol riadne vyhrkany, som myslel ze mi zuby vypadnu :mrgreen: , no co uz osemnastky kola :roll:
C70 T5 (AT), r.v. 1998, tmavomodre
XC 60 Ocean Race AWD

Užívateľov profilový obrázok
majo823
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1504
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 21:10
Vek:: 40
Bydlisko: Rožňava
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu poďakované: 50 krát

Re: --- / Letný Volvo zraz 2014 / --- Free Diskusia -----

Príspevok od užívateľa majo823 » 01 Aug 2014, 20:48

nájsť cestu II. III. triedy bez výtľkou to je na Slovensku takmer nemožné :oops: a ešte sľubujem do budúcna,ak by niekto chcel nafotiť svoje volvo na zraze,stačí sa ozvať....poriešime ;)
je:V40 1,9D 70kW(95PS) r.v. 2000 strieborná
je:fiat tipo 66kW r.v. 1990 šedá
0907238458

p.palanky
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24 Júl 2014, 21:11
Vek:: 45
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: --- / Letný Volvo zraz 2014 / --- Free Diskusia -----

Príspevok od užívateľa p.palanky » 02 Aug 2014, 07:23

ja som tiež novačik,bol som tam doslova domaci s Andym som sa stretol už v piatok ked ešte len vešali značky okolo cesty do kempu

vystupil som z mojho dymaka hned mi podal ruku milo ma privital v klube a hmed som som vedel že je to chlap na svojom mieste {palechore} {palechore} {palechore} diki tešim sa o rok

Užívateľov profilový obrázok
BOSON
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 179
Dátum registrácie: 05 Okt 2009, 12:47
Vek:: 48
Bydlisko: Roztoky (u Prahy) občas Prešov
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu poďakované: 5 krát

Re: --- / Letný Volvo zraz 2014 / --- Free Diskusia -----

Príspevok od užívateľa BOSON » 02 Aug 2014, 21:48

Tak po dajakej dlhej dobe som še dostal ku compu. Ta kukám, kukám, riešite tu banality. :D
Tak za mńa. Barz {tanec} veľmi dobry. zraz. Dobrá partia. Je z Vami pohoda a dobrá sranda. Šicke sce še nakazily(mastrb...) Ďakujem šiským organizatorom a učastnikom totej našej šaľenej grupy za barz šumny víkend. Dobrý výber miesta (Ta na Vychodze najšumnedše) a tota spanilka nemala chybu. {potlesk} Pomahači opať nesklamali. :D , ale nakonec šicko dobre dopadlo. V Dedinkach šicke čumeli jak dzivy. :shock: No a toten tunel bul naľepši, to jak šiske trubeli.
Pre novačikof mam taku fajnu radu:Nejde o to, aby všetko fungovako,ale aby sa zišli dobrý ľudia a bolo im pohromade dobre.
Opekačka: Nebolo nás málo. Iba Hlavný stan bol kuščik vekši. Bol dnuka i vonku. Kdo chcel sluchac poradnu muziku, ta bul v karčme. kdo chcel kľud, bul vonku. Vyhovelo sa každemu a i tak šme buli šicke pokope. {pivo} {pivo} {valajuci} Toto barz fajne pivko od Maťa pili šicke, či buli dnuka, alebo vonku. A tote, co pili plechovky tzv. piva u chatkoch, ta.... Ta asi.....mas..... :D
Ja som opekal až v sobotu s Zorg-em ml. A asi fakt buli azbestove. Šack buli z Lídlu. Ta to dajaka divna várka.
Fakt bulo barz dobre. Akurát krátko, ale s tym nič nezrobim.
Novačikove: Nesťažujte si. Ja keď som bol na prvom zraze, tyš som kukal jak pi..s. Je to dobra partia. {valajuci} . Šicke mame dajaku uchylku, ale v porozumeni je sila a ty spravny ľudia si porozumejú vždycky. {tanec}
Musím ešte poďakovať Pekelnikovy a LUBOŠovi za účasť a budem rád, keď prídu na ďalší Slovenský Volvozraz ( Ktorý dúfam bude na západe Slovenska).
Muzika: Potešilo mňa koľko máme priaznivcov Metalu. Od niektorých som to nečakal. {palechore}
Pivo: Delawar, barz fajne pivo. Maťo má vždy dobré pivo. Už sa teším na Silvester. {valajuci} {valajuci} {valajuci}
Brat Andy: Vďaka za šicko. Dobrý výber, výborný program.(Nabudúce pujdzem na zraz priamo z Roztok. A vyhrajem to. :D {pivo} :D {pivo} {valajuci} {valajuci}
Dodike: Potešil si ma z ETS 2
Ešči raz barz veľka vďaka šiskym dobrym ľudzom, co buli na zrazu. Bulo mi z Vami veľmi barz fajno. ˇ
Už sa tešíme na ďalší pohodový zraz.
BOSON a Lucinka
{potlesk} {potlesk} {potlesk} {potlesk} {potlesk}
Naposledy upravil/-a BOSON v 02 Aug 2014, 22:02, upravené celkom 3 krát.
V70 I, 2,5TDI, 103kw, r.v.1997, (D5252T) strieborný metal v manualu

Užívateľov profilový obrázok
majo823
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1504
Dátum registrácie: 11 Máj 2010, 21:10
Vek:: 40
Bydlisko: Rožňava
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu poďakované: 50 krát

Re: --- / Letný Volvo zraz 2014 / --- Free Diskusia -----

Príspevok od užívateľa majo823 » 02 Aug 2014, 21:54

BOSON bars šumne napisáno {palechore} :D
je:V40 1,9D 70kW(95PS) r.v. 2000 strieborná
je:fiat tipo 66kW r.v. 1990 šedá
0907238458

Užívateľov profilový obrázok
Dodike 850
Globálny moderátor
Globálny moderátor
Príspevky: 1704
Dátum registrácie: 03 Aug 2010, 14:54
Vek:: 31
Bydlisko: Bratislava
Poďakoval: 80 krát
Bolo mu poďakované: 68 krát

Re: --- / Letný Volvo zraz 2014 / --- Free Diskusia -----

Príspevok od užívateľa Dodike 850 » 03 Aug 2014, 02:06

Kokos nemat kamaratov z vyhodu ta nevim co tu hutoris BOSON {valajuci}
Ale teraz po BA. Mas to krasne napisane az mi slza vyhrkla.
Jaj chlopi uz teraz mi chybate a tesim sa o rok na vas.Hlavne nezabudnite ako by povedala nasa reholna sestra BOSON: MASTURBUJTE!!! :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
p.s. BOSON vsak nejak dohodneme a dame ETS2 ;)
06/2011 XC70 D5+POLESTAR AWD -ELECTRIC SILVER
01/1981 244GL B19A M45 -SOLID WINE RED

-----
Bolo:
10/2003 S80 2,5T AWD -CRYSTAL GREEN PEARL
11/2003 S80 2,5T AWD -DARK BLUE PEARL (NAUTIC)
11/1994 850 2,4i+LPG -ONYX GREEN METALLIC

Užívateľov profilový obrázok
reskator99
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 171
Dátum registrácie: 16 Apr 2010, 19:14
Vek:: 5
Bydlisko: Hlohovec
Bolo mu poďakované: 3 krát

Re: --- / Letný Volvo zraz 2014 / --- Free Diskusia -----

Príspevok od užívateľa reskator99 » 06 Aug 2014, 11:59

Konečne som sa aj ja dostal ku kompu a s neskrývanou zvedavosťou prvé klikol na ohlasy ku zrazu...Zdravím teda všetkých viac či menej ukojených účastníkov volvozrazu 2014. Konečne som sa znovu po roku stretol so super ľuďmi a ich rodinkami (pecaa, branius, Edo z NZ, Andy, Zorg...a mnohí ďalší ).
Bol som zatiaľ na všetkých a vždy sa nájdu veci ktoré môžu byť aj lepšie. Jednu vec ale mali a majú naše zrazy spoločnú...a tou je snaha organizátorov o blaho a spokojnosť volvočlenov. Pripájam sa aj ja k poďakovaniam za ich prácu. Nájsť si dnes voľný čas na zorganizovanie niečoho takého je naozaj závideniahodné a obdivuhodné. Program bol super, veď bolo veľa možností a každý si mohol vybrať to "svoje"...či už to bolo opekanie, sedenie v krčme, alebo masturbovanie (BOSON na to budeme asi dlho myslieť {valajuci} ). Každý mal možnosť prispieť nápadom a podnetom k miestu konania, programu, spanilke...ja osobne si myslím že to bolo miesto ktoré poskytovalo naozaj širokú paletu vyžitia. Po finančnej stránke to bol štandart na kemp, (aj keď ten minuloročný bol na vyššej úrovni) a to som ako jediný "dochádzal" z hotela s podstatne vyššími nákladmi na ubytko. To sa nesťažujem, to len na margo toho, že vždy je možnosť voľby...Ja som zažil super 4 dni. No jedna vec predsa len pokazila dobrý dojem, a to čakacia doba na jedlo v reštike v Dedinkách...To ale nejde na vrub organizátorom. Za to si môže ten trtko prevádzkár sám...Aspoň mi vyriešil otázku čo so zbytkom času {typekscigaretou} .

Už teraz sa teším na budúci rok...a cestou domov som premýšľal o lokalite zrazu 2015, pre zmenu niekde na západe...
S 80 2,4 D Summum, r.v. 08/2005, čierna metla

Napísať odpoveď