Športový deň VOLVO Volvo cup..

pecco
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 28 Aug 2015, 14:13
Vek:: 43
Bydlisko: B.Bystrica
Poďakoval: 14 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

Športový deň VOLVO Volvo cup..

Príspevok od užívateľa pecco » 06 Jún 2017, 08:05

Tak chalani a baby...!!! ako som už písal na FB chcel by som usporiadať ten 1. Celoslovenský Volvo športový deň v B.Bystrici.Boli by tam disciplíny tenis, nohejbal, ping-pong, bedminton, plážový volejbal, minifotbal 3 na 3 už mám zajednany aj termín na 9.9.2017 v BaseLine šport arene téz vybavenú zľavu na ubytovanie v kongres hoteli Dixon..už sa len do toho pustiť..Potreboval by som od vás pomoc ohľadom vybavovania veci vo VOLVE napr.prezentaciu,sponzorských darov do tomboly, atď.ak niekto môžete pomôcť tak budem rád keď mi s tím pomôže. predpokladané štartovné bude asi cca 20€ ( v cene by malo byť prenájom a ihrísk , guláš, grilovačka, sauna a hudba ale to sa ešte uvidí koľko nás bude...) . Chcel by som aby tam bolo super ako vždy býva na zrazoch..
Tu je môj kontakt. Peter Meško t.č.0907873826, mail peco2504@gmail.com Ďakujem Peco..

Užívateľov profilový obrázok
Ján Števko
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1809
Dátum registrácie: 11 Feb 2012, 16:38
Vek:: 40
Bydlisko: Banská Bystrica
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu poďakované: 77 krát

Re: Športový deň VOLVO Volvo cup..

Príspevok od užívateľa Ján Števko » 06 Jún 2017, 12:29

Peťulo a ty sa nám nejak rozbehol. Len tak ďalej.
Ice White Volvo S80 II 2012 158 kw / 215 hp
Ice White Volvo C30 2008 100 kw / 136 hp
bolo
Barents Blue Metallic VOLVO V 70III D5 2008 136kw /185hp
predtým VW Golf III 1,9 TD 55kw / 75 hp
Galeria D5

martinopel
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1099
Dátum registrácie: 10 Okt 2009, 19:51
Vek:: 45
Bydlisko: Lichnov u Frenštátu pod Radhoštěm
Bolo mu poďakované: 18 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Športový deň VOLVO Volvo cup..

Príspevok od užívateľa martinopel » 07 Jún 2017, 01:41

A já se těšil na nějaký drift,rally apod. :lol:
http://www.svedsketanky.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
tel 775148152
Volvo S90 Royal r.v. 1997 150kW
Volvo S80 T6 r.v.1999 200kW

pecco
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 28 Aug 2015, 14:13
Vek:: 43
Bydlisko: B.Bystrica
Poďakoval: 14 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: Športový deň VOLVO Volvo cup..

Príspevok od užívateľa pecco » 07 Jún 2017, 12:30

Jasné chalani z vašou pomocou to zvládneme ...a bude aj drift na antuke v teniskách pri tenise a nie jeden.. {usmevisko}

Užívateľov profilový obrázok
stpaddy
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2507
Dátum registrácie: 25 Okt 2014, 23:30
Vek:: 50
Bydlisko: Livingston-Scotland
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu poďakované: 78 krát

Re: Športový deň VOLVO Volvo cup..

Príspevok od užívateľa stpaddy » 15 Jún 2017, 00:29

Igor ešte sa okolo toho len začína diskutovať a ty si to takto verejne pochoval a dal do smútku .....len povedz že prečo ...??? Áno viem že doba je uponáhľaná a klubaci už asi niesu to čo boli dva roky dozadu ale je to daň zato že niečo robíme pre rodiny a preto možno asi neostáva veľa času pre našich severských miláčikov .....(môj názor) a isto dôvodov bude podstatne viac plus Facebook k tomu ako Top .....ale posledné tvoje komenty boli dosť negatívne vo všetkom takze v com je Igor problem ...???? V nás ...??? Zdáš sa rozumný a šikovný chlap tak nebuď negatívny a snaž sa nápadom pomôcť fóru a zdvihnúť jeho úroveň ak máš vôbec o to záujem....zmena príde len na všetko treba čas ....to nieje pravidlo fóra ale život ako taký ...!!! Ak máš nápady myšlienky alebo hocičo čo pomôže tak sem s tým ale negativitu nechaj s použitým olejom vo vedre ...!!! Hold to je môj osobný názor a mal som potrebu to teraz a tu napísať ....veľa zdaru a radosti s Volvom
Paddy
actual:Volvo V70R Laser Blue AWD 195kW 265hp auto AW5
ex:Volvo XC90 D5 136kW automat
ex:VolvoC70 T5 manual 169kW
ex:VolvoS80 D5 120kW automat
ex:Volvo S70 2.4 automat

Užívateľov profilový obrázok
stpaddy
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2507
Dátum registrácie: 25 Okt 2014, 23:30
Vek:: 50
Bydlisko: Livingston-Scotland
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu poďakované: 78 krát

Re: Športový deň VOLVO Volvo cup..

Príspevok od užívateľa stpaddy » 15 Jún 2017, 09:33

IgorS napísal:Stpaddy, nič som nepochoval, iba som vyjadril svoj názor na to, že neviem čo má Volvo spoločné s tenisom, nohejbalom, ping-pongom, bedmintonom, plážovým volejbalom, minifotbalom... Uvedené športy môžu hrať majitelia akýchkoľvek značiek vozidiel, teda motoristi všeobecne alebo to vôbec motoristi nemusia byť a môžu to byť viac rekreační športovci. Zabaliť športové podujatie do balenia s nálepkou značky sa väčšinou robí, keď je organizátorom podujatia nositeľ danej značky. Takže športový deň by mohol byť fajn ale neviem prečo Volvo. Za to však celoslovenský zraz majiteľov a priaznivcov áut značky Volvo ako býva každý rok, ten mi dáva zmysel.

Chcel som tým len napísať, že Volvo spájam viac s motorizmom ako uvedenými športami, že Volvo Cup by, podľa mňa, mal byť viac o motoristických disciplínach, že Volvo Cup by mal byť organizovaný z hora nadol a nie opačne, teda značka Volvo by, podľa mňa, mala organizovať súťaž o pohár Volvo v športových disciplínach a že pre úspech akcie športového podujatia by to mohol byť všeobecný športový deň motoristov všetkých značiek alebo aj nemotoristov.

Nerozumiem ani tomu, prečo moje slová na toto podujatie aj slová opisujúce reálny stav tohoto diskusného fóra považuješ za negatívne? Ak niekto napíše ako to je, neznamená to, že je to negatívne. On len opisuje aké má skúsenosti s tým ako to funguje alebo nefunguje. Ak veríš, že zmena príde, len je potrebný čas, potom my vysvetli, prečo plánované zmeny pred rokom ešte nenastali? Volvo priaznivci žijú na FB a sem nechodia diskutovať, takže pokoj, ak by to aj boli niečím negatívne slová, všeobecnú veľkú čítanosť aj tak nedosiahnu ;)

Napísal som iba svoj názor, ktorý nikomu nevnucujem a napísal som to práve teraz, keď sa o tom ešte len začína diskutovať. Nebudem predsa svoje myšlienky o podujatí písať tri dni pred podujatím. Vyjadril som názor a námet k spojeniu dvoch organizačných síl dvoch podujatí v organizovanie jedného dobrého Volvo podujatia, stretnutia priaznivcov značky Volvo, aby to bolo viac o motorizme a autách a menej o športových dispiplínach, pretože organizovanie dvoch podujatí pod nálepkou Volvo v rovnakom období sa mi javí ako trieštenie síl.

Je tu diskusia. Ak to tu žije nie iba predajom náhradných dielov a riešením prečo niečo nejde alebo vydáva nejaké zvuky, tak potom nech sa páči, diskutujme o týchto plánovaných dvoch Volvo podujatiach približne v tom istom období.
presne ako píšeš ....je to diskusia tak diskutujme a nestanovme finálne názory na ktoré je ťažko hľadať adekvátnu odpoved ...[WHITE UP POINTING INDEX]️[WHITE UP POINTING INDEX]️lebo načo keď ....??? Kto a prečo ....?? Aj tak to nemá zmysel ....!!! Veď nikto nepríde ....!!! Takto to nepojde lebo ......na toto sa to nehodí lebo ..... nikto nič neurobí a prečo ....??? Na tieto výrazy sa dosť ťažko hľadá vhodná odpoved keďže je tam zakomponovaná časť odpovedi ....žiaľ negatívna ..ObrázokObrázokObrázok
Paddy
actual:Volvo V70R Laser Blue AWD 195kW 265hp auto AW5
ex:Volvo XC90 D5 136kW automat
ex:VolvoC70 T5 manual 169kW
ex:VolvoS80 D5 120kW automat
ex:Volvo S70 2.4 automat

Užívateľov profilový obrázok
stpaddy
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2507
Dátum registrácie: 25 Okt 2014, 23:30
Vek:: 50
Bydlisko: Livingston-Scotland
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu poďakované: 78 krát

Re: Športový deň VOLVO Volvo cup..

Príspevok od užívateľa stpaddy » 15 Jún 2017, 11:42

IgorS napísal:O čom vlastne píšeš? Nestanovujem iným finálny názor ale vlastný názor mám. V diskusii je predsa priestor práve na to, vyjadriť vlastný názor. Mať iný názor ako má niekto iní predsa nie je zlé, alebo sa musí len súhlasiť a poklonkovať? Alebo sa tu, na technickom a bazárovom fóre odvyklo diskutovať a vyjadriť svoj názor? Nepíšem o tom, že nikto nepríde. Nepíšem o tom, že takto to nepôjde. Nepíšem o tom, že to je nevhodné. Píšem o tom, ako sa mi to javí a ako sa na to pozerám ja. Ak sú moje slová pre teba iba negatívne a nečítaš v tom tú hlavnú výzvu na spojenie síl v zorganizovanie jedného dobrého každoročného stretnutia, ktoré sa kvôli problémom posúva alebo odkladá, tak mi je to z časti ľúto. Ale je mi to aj jedno, keď mi podsúvaš len negatívny podtón.

Ak sa na otázky, ktoré si vymenoval, hľadá ťažko odpoveď, tak odpovedz na mnou položenú otázku o tom, či nie je kontraproduktívne pripravovať dve Volvo stretnutia na to isté obdobie, možno v tesnom slede po sebe a čo je na tom dobré?
Screenshot 2017-06-15 10.15.55.jpg
Screenshot 2017-06-15 10.17.59.jpg
Prečo nie je jedno Volvo podujatie pred prázdninami, ešte v júni, a jedno na konci prázdnin alebo po prázdninách, ale dve podujatia s odstupom týždňa či dvoch?
nemám pocit žeby sa len súhlasilo a poklonkovalo a to komukoľvek. Možno že len forma akou sa snažíš diskutovať je možno trochu zvláštna a postavená na inom základe. Uznavam že každý tu na klube má právo a možnosť napísať svoj názor aj keď je akýkoľvek a niekomu možno nesedí ,ale toto je rovnováha fóra : plusy a mínusy ...Obrázokkoľko členov sa zapojilo do diskusie ...?? Okrem mna ...? Výzva na spojenie síl a vykonanie nejakých zmien si myslím robí trosku inak aj keď nehovorím že cesta ktorou si začal ísť vedie do zatratenia a nič z toho nebude ...Obrázokako prvý krok by mal byt nejaký návrh od ktorého sa bude následne odvíjať nejaká debata ....aký návrh si dal ..?? Ak mi to ušlo tak sa ospravedlňujem ale nejako som si nič nevšimol. Niesom mechanik ani sa nevyznám do technických veci takze skôr sa pýtam a snažím sa riešiť veci skôr ohľadom výzoru ako techniky Obrázokale vždy sa snažím zapojiť do debaty ak mám k tomu čo povedať Obrázoktak ako aj teraz keďže dosť členov poznám aj osobne a to som sakra ďaleko ObrázokOk tak zatiaľ toľko ObrázokObrázok
Paddy
actual:Volvo V70R Laser Blue AWD 195kW 265hp auto AW5
ex:Volvo XC90 D5 136kW automat
ex:VolvoC70 T5 manual 169kW
ex:VolvoS80 D5 120kW automat
ex:Volvo S70 2.4 automat

Užívateľov profilový obrázok
norbi3
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 22 Máj 2016, 09:34
Vek:: 45
Bydlisko: Zvolen
Bolo mu poďakované: 4 krát

Re: Športový deň VOLVO Volvo cup..

Príspevok od užívateľa norbi3 » 17 Jún 2017, 21:04

Zdar páni. Pripojím sa do debaty.Keď pišem tento príspevok bolo 210 zhliadnutí tejto témy a nik nenapísal aký je to super nápad.A vobec sa tým nechcem nijak dotknúť zakladatela. Ale je pravda že všetci žijeme uponahlanú dobu a toho času je nejak pomenej..Každý je niekde inde,má veľa práce a potom je somozrejme rodina.. Igor má pravdu že organizovať množstvo podujatí sa može ale kto na nich aj bude je otázne.Ja sa tiež zberám na mini zraz v B.B ale bohužial možem len keď som na SK a nemám nič doležité v rodine..
A tak je to určite s vačšinou členov klubu.. preto si aj ja myslím že je lepšie mať jedno podujatie na ktorom bude hojná učast ako 5x za rok a bude tam pár členov..
Volvo S60 D5 Summum, (136kW), M66, MY2006 (olaf)
Smart City Coupe 0.8 cdi (30kw) A6 (vandal)

pecco
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 28 Aug 2015, 14:13
Vek:: 43
Bydlisko: B.Bystrica
Poďakoval: 14 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: Športový deň VOLVO Volvo cup..

Príspevok od užívateľa pecco » 21 Jún 2017, 00:05

[No ako vidím tak názory sa dosť rozchádzajú ten termín som zajednam len predbežný nie je pevne daný ale ho máme..keď bývaš kúsok od Dixonu tak vieš aké je tam parkovisko a bude nám k dispozícii ešte aj parkovisko pri base Line aj za ním trávnatá plocha to oko k tomu parkovaniu myslím že je to o dosť väčšie ako bolo vlani na Štrbskom plese a tam sme sa pomestili...ďalej nie je to o športe ale o stretnutí spojeným zo športom ktorý nie je podmienkou účastníkov ide tam o zábavu a srandu ale všetko záleží len na nás ...a to či je to to správne stretnutie tak ti neviem...ešte nik neskúsil niejake také podujatie zorganizovať ťa podľa čoho to môžeš súdiť... Ja som len navrhol a čakal som na vaše reakcie...nieje problém to zrušiť ale problém zorganizovať a preto som to vyskúšal navrhnúť a poprosiť vás o pomoc pri organizácii..

Member
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15 Aug 2017, 12:44
Vek:: 24

Re: Športový deň VOLVO Volvo cup..

Príspevok od užívateľa Member » 15 Aug 2017, 13:11

O tri tyzdne je v bystrici jarmok. Robis tento zraz alebo nie?

Užívateľov profilový obrázok
Ján Števko
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1809
Dátum registrácie: 11 Feb 2012, 16:38
Vek:: 40
Bydlisko: Banská Bystrica
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu poďakované: 77 krát

Re: Športový deň VOLVO Volvo cup..

Príspevok od užívateľa Ján Števko » 15 Aug 2017, 17:14

Tak tento organizuje mesto :lol:
Ale tento bude už cez víkend
http://www.volvoklub.sk/viewtopic.php?f=26&t=9481
Ice White Volvo S80 II 2012 158 kw / 215 hp
Ice White Volvo C30 2008 100 kw / 136 hp
bolo
Barents Blue Metallic VOLVO V 70III D5 2008 136kw /185hp
predtým VW Golf III 1,9 TD 55kw / 75 hp
Galeria D5

Member
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15 Aug 2017, 12:44
Vek:: 24

Re: Športový deň VOLVO Volvo cup..

Príspevok od užívateľa Member » 16 Aug 2017, 14:35

Ake mesto organizuje volvo sportovy den? Co sem pletes nejaku grilovacku. Si snad pecco?
Pojdeme do bystrice na jarmok. 9.9. vtedy ked tento zraz. Pytam sa normalne pecca co s tym je a ci to miesto mame v sobotu tam hladat.

Užívateľov profilový obrázok
stpaddy
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2507
Dátum registrácie: 25 Okt 2014, 23:30
Vek:: 50
Bydlisko: Livingston-Scotland
Poďakoval: 45 krát
Bolo mu poďakované: 78 krát

Re: Športový deň VOLVO Volvo cup..

Príspevok od užívateľa stpaddy » 16 Aug 2017, 18:09

Member napísal:Ake mesto organizuje volvo sportovy den? Co sem pletes nejaku grilovacku. Si snad pecco?
Pojdeme do bystrice na jarmok. 9.9. vtedy ked tento zraz. Pytam sa normalne pecca co s tym je a ci to miesto mame v sobotu tam hladat.
Ty vieš komunikovať aj normálne alebo len stále brešeš po iných ...???? Stačí normálne reagovať na príspevok ....snáď to dokážeš ....
Paddy
actual:Volvo V70R Laser Blue AWD 195kW 265hp auto AW5
ex:Volvo XC90 D5 136kW automat
ex:VolvoC70 T5 manual 169kW
ex:VolvoS80 D5 120kW automat
ex:Volvo S70 2.4 automat

Member3
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 09 Sep 2017, 21:58
Vek:: 50

Re: Športový deň VOLVO Volvo cup..

Príspevok od užívateľa Member3 » 09 Sep 2017, 22:05

Boli sme v Bystrici na jarmoku a stavili sme sa aj v dixone pozriet tuto akciu. Parkoviska boli plne volvo aut a vsade dokola nadseny ludia zo zorganizovania takehotok Volvozrazu. Dakujeme Volvoklubu slovensko, dalsia vydarena akcia ako totok forum. Vdaka vam to unas zije Volvom. Pozdejsie aj poslem fotkyz tejto akcie. Mam ich sak tolko ze to musim najskorej pretriedit. :lol:

Užívateľov profilový obrázok
marian510
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 26 Jún 2017, 09:14
Vek:: 61

Zraz VOLVO Český raj

Príspevok od užívateľa marian510 » 19 Sep 2017, 07:07

Ahoj te všetci Volvaci chystáte sa niekto v Októbri na zraz do českého raja???

pecco
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 28 Aug 2015, 14:13
Vek:: 43
Bydlisko: B.Bystrica
Poďakoval: 14 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: Športový deň VOLVO Volvo cup..

Príspevok od užívateľa pecco » 19 Máj 2018, 00:09

Member3 Prepac ze si vlani ocakaval Volvo cup a bol si s toho sklamany .mal som zaujem zorganizovat tu akciu tkymi vecami nemam problem ved robim celoslovenske akcie pre ŽSR a Cargo a preVolvakov by to nebol tiez problem ale keby si cital prispevky ohlasi na moj navrh tak by si vedel ze sa tam nic nekona!!!! 😧😧😧 velmi rad by som zorganizoval nieco take ale bohuzial nebol o to zaujem...mozno niekedy v buducnoti sa to podari a prinesie to nieco nove do nasho klubu.S pozdrvavom Pecco

Napísať odpoveď