moja nová xc70ka :-)

tu sa môžete pochváliť s Vašim miláčikom...
kil69
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 04 Okt 2009, 18:30
Vek:: 5
Bydlisko: Martin Slovensko

Re: moja nová xc70ka :-)

Príspevok od užívateľa kil69 » 15 Okt 2009, 20:46

Co clovek to iny nazor. SUV by som tiez skor zaradil ako imidzovku. A kto sa chce reprezentovat a lahsi teren, preco nie? Spravna volba. A sluzobne som niekedy behal off roadmi a cestakmi. A kazde to auto malo svoje caro. S Off road v tazkom terene sa clovek vyblaznil. A s cestakom, pohodlnu jazdu na hranici predpisov. :) Ale tym off roadom to bolo zaujimavejsie. I ked to robi clovek kazdy den, tak ho to casom omrzi. ;)
Predtym Mazda626 GE 2.0i 16V. Teraz Volvo V40 1,8 T4 LPG Turbozabka tovarne:147kW, teraz 170kW a moze byt aj viac :-D

Užívateľov profilový obrázok
royal555
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 10 Jún 2009, 22:36
Vek:: 33
Bydlisko: RV vidiek + Kosice Juh
Kontaktovať užívateľa:

Re: moja nová xc70ka :-)

Príspevok od užívateľa royal555 » 15 Okt 2009, 20:56

pravdou je, ze do vyssieho auta sa lepsie sada, napr. do svokrovej multiply len tak vhupnem a do otcovej s60 sa musim polamat... (mam meter 90 a 120 kilo, menej je niekedy/vacsinou viac...)

nova s60 sa este nepredava, ale som na nu veeelmi zvedavy ako bude vyzerat nazivo, lebo na fotkach sa mi az tak nepaci, prilis oble a futuristicke na mna, zachrania to interierom, ale to sklo z konceptu vnutri urcite nenechaju.

aj ked maju 2 auta rovnaky motor, zalezi aj od celkovej hmotnosti a jej rozlozenia, nastavenia podvozku a milion inych veci ako sa bude auto spravat v zakrute

btw. brzdis lavou? 8-) (mas automat alebo manual?)

ak sa dobre pamatam aj v70 sa robila v sedemmiestnom usporiadani, v kufri v podlahe boli dalsi 2 sedacky otocene proti smeru jazdy. neviem ako je to u sedemmiestnej xc90, ale napr. do zafiry ja celkom dozadu nevojdem :roll: to je miesto akurat pre deti alebo spolocensky unavenych kamosov :mrgreen: ktorym je jedno kde sedia, hlavne ze sa vezu

este rozmyslam, preco si nerozmyslal nad niecim ako altea freetrack, ale vidim, ze mas vkus ked si si miesto Q7 a landcruisera vybral XC90 ;)
papekov "vyrobok"
VW Golf 1,6 TDI

Užívateľov profilový obrázok
srotat
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 11 Sep 2009, 15:39
Vek:: 5
Bydlisko: Čadca

Re: moja nová xc70ka :-)

Príspevok od užívateľa srotat » 16 Okt 2009, 10:50

[quote="royal555"]pravdou je, ze do vyssieho auta sa lepsie sada, napr. do svokrovej multiply len tak vhupnem a do otcovej s60 sa musim polamat... (mam meter 90 a 120 kilo, menej je niekedy/vacsinou viac...)
___________________________________________________________________________________________
Q7 a land cruiser su velke kravy, az take tanky nemusim a vyzeraju moc tazkopadne. Aj spotreba..
Ja mam automat, po skusenostiach na dialku so 6 stupnami manualu :roll: uz len automat :!:
Ja viem, viem... pozitok z jazdy a tak...chlap potrebuje mat paku v ruke.. iste. Ale pravidelne dlhsie jazdy po cestach-necestach z toho vyliecia. A preco nie altea? Mal som a a mam stale este Sharana 4 motion 7 miest, takze tak.. To su ciste rodiniaky, i ked sa altea tvari inak. Proste volba padla. A spokojnost ostala. :ugeek:
Miesta je tam fakt len pre deti a mna :D (ved o tie deti islo) ale znesie to i cloveka inej kategorie, pokial sa uskromnia ti v druhej rade (a tam sa uskromnit da v pohode). A kto niekedy vyskusal fabiu v obsadeni 5-tich, co i len na kilometer, sa musi citit u mna vzadu ako arabsky sejk na slonovi :lol:
Nie, nemyslel som uplne novu S60, tu som este ani nevidel :shock: ale predpokladam, ze v terajsom smerovani dizajnerov volva bude fakt primoc obla, ved volvo, to vzdy boli ciste hrany a v tom malo velky kus krasy... ale sak, nakoniec, preco nie?...
Rozlozenie hmotnosti, tazisko a typ naprav urcite hra podstatnu ulohu, no prave nepoznam medzi podobnymi karami lepsie rozlozenie hmotnosti, ako ma 90ka. To je fakt. Ale zase to nesie jednu obrovsku nevyhodu na snehu a blate a to cuvanie do prudkeho uhla... Jednoducho i ked zadna naprava nesie dost podobnu hmotnost ako predna, jej kolesa proste nezatacaju a tam je zakopany pes.. Ale prezit sa to da a hlavne prax nauci, ze pritahnuta rucna (u 90ky nozna..) tieto momenty vyriesi 8-)
Zatial tolko
xc90, D5, 120kw, 2004
vw sharan, 1,9TDi, 85kw, 4motion, 2001, 7-miestny

Užívateľov profilový obrázok
royal555
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 10 Jún 2009, 22:36
Vek:: 33
Bydlisko: RV vidiek + Kosice Juh
Kontaktovať užívateľa:

Re: moja nová xc70ka :-)

Príspevok od užívateľa royal555 » 16 Okt 2009, 12:46

ahaaa, tak uz chapem preco si nerozmyslal o nejakom sharanoidnom aute, jedno uz mas ;) s tym automatom mas pravdu, nikdy som nebol ich zastancom az kym som sa nepreviezol, ak je automat dobre naprogramovany je lepsi na bezne jazdenie ako manual, nemusis sa o nic starat, len sliapes na pedaly. akurat by som sa trochu bal cenovky ked sa v nom nieco dokafre. s60 sa uz nevyraba, mozno maju dileri nejake posledne kusy na skladoch, ale novu uz zohnat tazko (co mne absolutne nevadi). btw. xc90 si kupoval novu alebo jazdenu? viezol som sa v piatich v novej ibize asi 70 km, nikdy viac! otrasne auto, cez 120 km/h pri nalozeni piatimi ludmi islo auto pri nerovnostiach na dorazy, nebolo mi vsetko jedno, naco vobec nieco take vyrabaju...

tu je foto novej s60:
http://www.saint.org/blog/uploaded_imag ... 743397.jpg

a tu je interier, keby nieco podobne ostalo v seriovke bola by to bomba:
http://www.zcars.com.au/images/volvo-s6 ... erior1.jpg
papekov "vyrobok"
VW Golf 1,6 TDI

Užívateľov profilový obrázok
srotat
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 11 Sep 2009, 15:39
Vek:: 5
Bydlisko: Čadca

Re: moja nová xc70ka :-)

Príspevok od užívateľa srotat » 21 Okt 2009, 11:58

Aaa tak ta s60 je docela suuuper, to som ani necakal. Exterier by som z konceptu kludne ponechal, len intrak je trochu futuristicky... Vybava by sa mohla volat FUTURUMM 8-) Ale volant mi pripada very fajn.
Moja 90-ka bola jazdenka 3 roky/90 tis.km, totizto v predkrizovej dobe by som na nove v tych cenach urcite nenaskrabal :cry:
A strasne ma ser_ _ , ked teraz moj byvaly spolocnik ma funglac 90-ku ocean race, za cca cenu co som ja dal v 2007-mom za mojho ojazdenca, no netrafi slak :?:
xc90, D5, 120kw, 2004
vw sharan, 1,9TDi, 85kw, 4motion, 2001, 7-miestny

Užívateľov profilový obrázok
uniqueb
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 02 Aug 2009, 09:19
Vek:: 5
Bydlisko: Piešťany

Re: moja nová xc70ka :-)

Príspevok od užívateľa uniqueb » 21 Okt 2009, 23:12

srotat napísal:Aaa tak ta s60 je docela suuuper, to som ani necakal. Exterier by som z konceptu kludne ponechal, len intrak je trochu futuristicky... Vybava by sa mohla volat FUTURUMM 8-) Ale volant mi pripada very fajn.
Moja 90-ka bola jazdenka 3 roky/90 tis.km, totizto v predkrizovej dobe by som na nove v tych cenach urcite nenaskrabal :cry:
A strasne ma ser_ _ , ked teraz moj byvaly spolocnik ma funglac 90-ku ocean race, za cca cenu co som ja dal v 2007-mom za mojho ojazdenca, no netrafi slak :?:

No ved prave o to ide, ze za tie peniaze co som dal ja za moje auto som mohol mat funglac to tvoje, cize da sa povedat o triedu vacsie... lebo je to vybehovy model a ten jednoducho ide s cenou dole...ale taky je zivot, to budes mat pri kazdom aute a pri kazdej znacke. ;)
VOLVO XC 70 D5 AWD, r.v. 2009, predtym VOLVO S60 D5, r.v. 2003

Užívateľov profilový obrázok
srotat
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 11 Sep 2009, 15:39
Vek:: 5
Bydlisko: Čadca

Re: moja nová xc70ka :-)

Príspevok od užívateľa srotat » 22 Okt 2009, 18:27

No ved prave o to ide, ze za tie peniaze co som dal ja za moje auto som mohol mat funglac to tvoje, cize da sa povedat o triedu vacsie... lebo je to vybehovy model a ten jednoducho ide s cenou dole...ale taky je zivot, to budes mat pri kazdom aute a pri kazdej znacke. ;)[/quote]
______________________________________________________

Ee. Ja som mal na mysli ceny pred a po - pretoze vieme, ze ak napr. 90-ka summum d5, 7 miest stala pred krizou 2,4 mil ceskych korun (zarabam v cz, teda tam i nakupujem) a po krize stoji to iste 1,4 mil, tak to nieje o vybehovom modeli, ale proste o cenovej politike v novych podmienkach.. Mohol by som pouzit ine zrovnanie, aby si mi zase neotrepal o hlavu nieco vybehovom modeli, ale napada ma len oktavka II, ktora pred stala v zaklade 650 tis. a po stala v zaklade 335 tis...
Neviem kolko stala xc70 pred a po, ani sa v tom nejdem hrabat, ale ak sa ti chce, mrkni na to ty.. ;)
xc90, D5, 120kw, 2004
vw sharan, 1,9TDi, 85kw, 4motion, 2001, 7-miestny

Užívateľov profilový obrázok
royal555
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 10 Jún 2009, 22:36
Vek:: 33
Bydlisko: RV vidiek + Kosice Juh
Kontaktovať užívateľa:

Re: moja nová xc70ka :-)

Príspevok od užívateľa royal555 » 22 Okt 2009, 19:01

2,4 mega za novu xc90? tak to by nikto nikdy odo mna nedostal. Netusim kolko stala xc90 pred rokom, ale cez 2 mega podla mna nesla (d5) ani nahodou, ved teraz stoji kinetic 1,4 a executive 1,8 mega byvalych sovenskych korun, na ceske to bude este podstatne menej. A ked uz vravis o tej okte tak sa velmi dobre pamatam, ze zakladna 1,4 sa predavala za nejakych 380 tisic byvalych Sk. Ano, ceny aut isli dole, to je samozrejme, sak radsej predaju s mensim ziskom ako by im mali auta stat na sklade, ale zeby cena isla dole u D5 o takmer milion korun? To je velmi vela.

Btw. videl si uz holu octaviu 2? Myslim uplne uplne hole auto. Cisty bakelitak, ako trabant kedysi :mrgreen:
papekov "vyrobok"
VW Golf 1,6 TDI

Užívateľov profilový obrázok
uniqueb
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 02 Aug 2009, 09:19
Vek:: 5
Bydlisko: Piešťany

Re: moja nová xc70ka :-)

Príspevok od užívateľa uniqueb » 22 Okt 2009, 21:04

srotat napísal:No ved prave o to ide, ze za tie peniaze co som dal ja za moje auto som mohol mat funglac to tvoje, cize da sa povedat o triedu vacsie... lebo je to vybehovy model a ten jednoducho ide s cenou dole...ale taky je zivot, to budes mat pri kazdom aute a pri kazdej znacke. ;)
______________________________________________________

Ee. Ja som mal na mysli ceny pred a po - pretoze vieme, ze ak napr. 90-ka summum d5, 7 miest stala pred krizou 2,4 mil ceskych korun (zarabam v cz, teda tam i nakupujem) a po krize stoji to iste 1,4 mil, tak to nieje o vybehovom modeli, ale proste o cenovej politike v novych podmienkach.. Mohol by som pouzit ine zrovnanie, aby si mi zase neotrepal o hlavu nieco vybehovom modeli, ale napada ma len oktavka II, ktora pred stala v zaklade 650 tis. a po stala v zaklade 335 tis...
Neviem kolko stala xc70 pred a po, ani sa v tom nejdem hrabat, ale ak sa ti chce, mrkni na to ty.. ;)[/quote]

Ja viem ze sa zo svojej 90tky tesis a mas rad to auto, ale trosku sudnosti do toho co pises... ;)
VOLVO XC 70 D5 AWD, r.v. 2009, predtym VOLVO S60 D5, r.v. 2003

Užívateľov profilový obrázok
ppp
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 20 Jún 2009, 19:59
Vek:: 35
Bydlisko: prievidza
Bolo mu poďakované: 3 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: moja nová xc70ka :-)

Príspevok od užívateľa ppp » 22 Okt 2009, 21:42

nemyslim ze to je o nejakej cenovej politike,jednoducho xc90 je uz ozaj okukana a pride urcite nova verzia a potom padnu ceny este viac a ja se len tesim lebo si ju budem konecne moct kupit :) mimochodom kamarat kupoval novu xc90 185konovu summum sice 5miest ale za 1.8mega.

Užívateľov profilový obrázok
royal555
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 10 Jún 2009, 22:36
Vek:: 33
Bydlisko: RV vidiek + Kosice Juh
Kontaktovať užívateľa:

Re: moja nová xc70ka :-)

Príspevok od užívateľa royal555 » 22 Okt 2009, 22:28

Nova XC90 tak skoro nebude, jedine facelift:

http://automix.centrum.sk/modely/600817 ... faceliftom
papekov "vyrobok"
VW Golf 1,6 TDI

Užívateľov profilový obrázok
srotat
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 11 Sep 2009, 15:39
Vek:: 5
Bydlisko: Čadca

Re: moja nová xc70ka :-)

Príspevok od užívateľa srotat » 23 Okt 2009, 09:00

Hah, ste sa tu obuli do mna. Dobre, prekopnem tu cenniky z doby ked som kupoval auto, ale je to rok 07. takze predpokladam, ze sa zase obujete, ale to uz neriesim. Tie ceny sa do prelomu 08/09 velmi nemenili. A niesom z mojho auta taky uneseny ako si myslite, uz som sedel v lepsich, len na ne nemam.. ale v podstate mam co som mohol mat a som spokojny. Ta cena na oktavku bola (sorry) nie na zaklad ale na 1,9 tdi pd, co je uz pre mna asi zaklad, lebo neviem kto by kupoval benzin 1,4 do tohto auta.. este tak tfsi ale to su ine ceny a uz tam boli aj 2,0 tdi com.rail atd.
Tu oktavku ma bracho a preto som o nej pisal.
Myslim, ze v tejto sekcii by sme tu debatu mali ukoncit, lebo je o 70-tke a my sa len hadame na temu 90. Je jasne, ze i ten kto jazdi na fabii 1,2 htp si ju bude obhajovat ako vrchol automobilizmu, ale mne je to srdecne jedno, len keby sa tak pratal z cesty :mrgreen: Kto ma aspon volvo, toho respektujem a zabrdol som tu povodne koli polopravdam na margo 90tky, tak ma tu neobvinujte z mojich zasnenych okuliarov :shock:
xc90, D5, 120kw, 2004
vw sharan, 1,9TDi, 85kw, 4motion, 2001, 7-miestny

Užívateľov profilový obrázok
royal555
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 10 Jún 2009, 22:36
Vek:: 33
Bydlisko: RV vidiek + Kosice Juh
Kontaktovať užívateľa:

Re: moja nová xc70ka :-)

Príspevok od užívateľa royal555 » 23 Okt 2009, 09:11

srotat napísal:len keby sa tak pratal z cesty
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ja sa do teba neobuvam, len sa mi zdaju prehnane tie cifry, co si popisal. daj tie cenniky a ukaz ze si nekecal ;)

btw. okta 1.9 tdi sa da kupit za 335 000 t.j. 11 000 Eur? Classic zacina na 16 900 Eur...
http://www.skoda-auto.sk/modely/cenniky ... 1256281836

Posun vidno, zo 600 000 na 500 000 je tiez dost, ale nie je to tolko, ze by si si za cenu jazdenky "vtedy" mohol kupit nove "teraz".
papekov "vyrobok"
VW Golf 1,6 TDI

Užívateľov profilový obrázok
srotat
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 11 Sep 2009, 15:39
Vek:: 5
Bydlisko: Čadca

Re: moja nová xc70ka :-)

Príspevok od užívateľa srotat » 23 Okt 2009, 09:27

ja sa do teba neobuvam, len sa mi zdaju prehnane tie cifry, co si popisal.
______________________________________________________________--
Vydrz, budu cenniky vecer az dojdem domov, teraz som v praci.
Mozno stoji oktavka teraz tolko, ale, nieje to cena na oct.III? Ja sa bavim o dvojke a to o prepade cien po niekolkych mesiacoch po vyhlaseni krizy. Dobre sa pamatam, ako bracho vtedy penil pred televiz reklamou o mladoboleslavskych k-k-toch. Vtedy tam mozno islo aj o srotovne a bohvieake bonusy, co uz mna ale nezaujima.
Ty si sa v roku 07 zaujimal o aku kategor. aut? Ved ani malicke korejske suv-ka nebehali pod nejaky ten vysemilion a tu sa bavime o Volve urcitej triedy vo vybave..
xc90, D5, 120kw, 2004
vw sharan, 1,9TDi, 85kw, 4motion, 2001, 7-miestny

Užívateľov profilový obrázok
royal555
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 10 Jún 2009, 22:36
Vek:: 33
Bydlisko: RV vidiek + Kosice Juh
Kontaktovať užívateľa:

Re: moja nová xc70ka :-)

Príspevok od užívateľa royal555 » 23 Okt 2009, 10:05

okta 3 je okta 2 s inymi svetlami a interierom, ceny sa velmi nemenili
papekov "vyrobok"
VW Golf 1,6 TDI

Užívateľov profilový obrázok
srotat
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 11 Sep 2009, 15:39
Vek:: 5
Bydlisko: Čadca

Re: moja nová xc70ka :-)

Príspevok od užívateľa srotat » 23 Okt 2009, 10:21

royal555 napísal:okta 3 je okta 2 s inymi svetlami a interierom, ceny sa velmi nemenili
____________________________________________________________________________
suhlas, az na tie ceny.
vykasli sa na to.
xc90, D5, 120kw, 2004
vw sharan, 1,9TDi, 85kw, 4motion, 2001, 7-miestny

Užívateľov profilový obrázok
royal555
MUDrc
MUDrc
Príspevky: 576
Dátum registrácie: 10 Jún 2009, 22:36
Vek:: 33
Bydlisko: RV vidiek + Kosice Juh
Kontaktovať užívateľa:

Re: moja nová xc70ka :-)

Príspevok od užívateľa royal555 » 23 Okt 2009, 10:54

ok, kaslem ;)
papekov "vyrobok"
VW Golf 1,6 TDI

Užívateľov profilový obrázok
uniqueb
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 02 Aug 2009, 09:19
Vek:: 5
Bydlisko: Piešťany

Re: moja nová xc70ka :-)

Príspevok od užívateľa uniqueb » 23 Okt 2009, 23:52

srotat napísal:ja sa do teba neobuvam, len sa mi zdaju prehnane tie cifry, co si popisal.
______________________________________________________________--
Vydrz, budu cenniky vecer az dojdem domov, teraz som v praci.
Mozno stoji oktavka teraz tolko, ale, nieje to cena na oct.III? Ja sa bavim o dvojke a to o prepade cien po niekolkych mesiacoch po vyhlaseni krizy. Dobre sa pamatam, ako bracho vtedy penil pred televiz reklamou o mladoboleslavskych k-k-toch. Vtedy tam mozno islo aj o srotovne a bohvieake bonusy, co uz mna ale nezaujima.
Ty si sa v roku 07 zaujimal o aku kategor. aut? Ved ani malicke korejske suv-ka nebehali pod nejaky ten vysemilion a tu sa bavime o Volve urcitej triedy vo vybave..

no dobre, tak aby sme tu uz nestrielali cifry len tak do vetra, pripajam link na cenniky XC90 a XC70 :twisted:

http://www.volvodirect.cz/cenik/XC70-cenik_MY10.pdf

http://www.volvodirect.cz/cenik/XC90-cenik_MY10.pdf

takze, ak pocitam spravne, nova XC70 je o celych cca 30.000,- ceskych drahsia ako XC90, tym padom tvoja poznamka ze ci hrali pri vybere auta rolu peniaze, je irelevantna ;)
VOLVO XC 70 D5 AWD, r.v. 2009, predtym VOLVO S60 D5, r.v. 2003

Užívateľov profilový obrázok
srotat
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 11 Sep 2009, 15:39
Vek:: 5
Bydlisko: Čadca

Re: moja nová xc70ka :-)

Príspevok od užívateľa srotat » 26 Okt 2009, 09:17

[takze, ak pocitam spravne, nova XC70 je o celych cca 30.000,- ceskych drahsia ako XC90, tym padom tvoja poznamka ze ci hrali pri vybere auta rolu peniaze, je irelevantna ;)[/quote]
__________________________________________________________________________________________

Ee. Ta poznamka nebola moja, vid: martinxc90 :!: Tato debata zacala v podstate u nich, ja som sa len pridal.. Uhm. Toto mas najnovsi cennik, takze mimo obligo a ja sa predsa nehadam o cene, ani som sa nikdy nehadal a slohu o cenach a prepadoch som uvadzal v inej suvislosti, rac vziat na vedomie 8-)
Apropo, ten katalog z 2007 som nenasiel, teda sa tymto ospravedlnujem vsetkym zucastnenym za nepodlozene info, i tak si vsak za nim stojim. Bolo to obrazne cenovanie a odchylky pripustam, ale, ved o co ide? Hovoril som o prepade v dosledku krizy a dalsich skutocnosti a o mojich pocitoch voci spolocnikovi na jeho zasranom oceane :lol:
:arrow: Nejedeme sa bavit o niecom konstruktivnom?
xc90, D5, 120kw, 2004
vw sharan, 1,9TDi, 85kw, 4motion, 2001, 7-miestny

Užívateľov profilový obrázok
uniqueb
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 02 Aug 2009, 09:19
Vek:: 5
Bydlisko: Piešťany

Re: moja nová xc70ka :-)

Príspevok od užívateľa uniqueb » 31 Dec 2009, 16:54

srotat napísal:[takze, ak pocitam spravne, nova XC70 je o celych cca 30.000,- ceskych drahsia ako XC90, tym padom tvoja poznamka ze ci hrali pri vybere auta rolu peniaze, je irelevantna ;)
__________________________________________________________________________________________

Ee. Ta poznamka nebola moja, vid: martinxc90 :!: Tato debata zacala v podstate u nich, ja som sa len pridal.. Uhm. Toto mas najnovsi cennik, takze mimo obligo a ja sa predsa nehadam o cene, ani som sa nikdy nehadal a slohu o cenach a prepadoch som uvadzal v inej suvislosti, rac vziat na vedomie 8-)
Apropo, ten katalog z 2007 som nenasiel, teda sa tymto ospravedlnujem vsetkym zucastnenym za nepodlozene info, i tak si vsak za nim stojim. Bolo to obrazne cenovanie a odchylky pripustam, ale, ved o co ide? Hovoril som o prepade v dosledku krizy a dalsich skutocnosti a o mojich pocitoch voci spolocnikovi na jeho zasranom oceane :lol:
:arrow: Nejedeme sa bavit o niecom konstruktivnom?[/quote]

tym padom sa ospravedlnujem, stratil som sa nejak v diskusii :oops:
VOLVO XC 70 D5 AWD, r.v. 2009, predtym VOLVO S60 D5, r.v. 2003

Napísať odpoveď