Presakovanie nafty cez vstrek 1.6D

Užívateľov profilový obrázok
sergej81
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 20 Aug 2015, 17:53
Vek:: 35
Bydlisko: Snina
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: Presakovanie nafty cez vstrek 1.6D

Príspevok od užívateľa sergej81 » 10 Máj 2016, 21:43

laci napísal:sergej81-takze-zaruka pol roka je fuč. :cry: Ale ak to tecie od spodku vstreku kludne ti to pretesnim nanovo. :P
Zdravim, potreboval by som poradit.
Dnes som mal von vstrek a bol cely od nafty resp oleja s naftou... nafta mi unika cez maticu jak je privod k vstreku a zteka popri vstreku asi aj do oleja, lebo mam ho nejako vela.
kadial sa moze dostavat nafta do oleja???
ta trubka nesedela kolmo na to sudkovite sedlo, tak som to nasteloval a dotiahol ale stale mi trocha slzi nafta cez zavit.
asi bude treba vymenit tu trubku...
a olej tak isto...
VOLVO S40 1.6D
09/2005

Užívateľov profilový obrázok
laci
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1710
Dátum registrácie: 09 Dec 2010, 03:02
Vek:: 61
Bydlisko: MARTIN-SK
Poďakoval: 29 krát
Bolo mu poďakované: 170 krát

Re: Presakovanie nafty cez vstrek 1.6D

Príspevok od užívateľa laci » 10 Máj 2016, 23:03

A-jejej. :lol: Tecie cez maticu? neskusal niekto ci tlaci naftu do vstrekov a nedotiahol ju dobre? Pri vymene filtru,neodvzdusnoval to niekto cez vstreky? Comon rayl sa odvzdusnuje sam.Robit skolenia servisakom tu nikto nebude.
Ked si namontoval vstrek naspet-vycistil si dosedaciu plochu vstreku? dal si tam novy tepelny stit?(origo-medena podlozka).
Dal si rurku do vstreku a potom si dotiahol rurku? Niekde sa stala chyba. :(
Pribudajuci olej? vypaluje ti DPF? Natecena nafta,mohla naleptat tesnenie na kryte a zatiekla do oleja. Nalepsie urobis ked zajdes do Marra servis tak ako ti radil aj Arkaz.
Verim v tvoje kvality,ale predsa len odborna pomoc-je odborna pomoc,aj ked treba za nu zaplatit.
VOLVO V70 r.v.2002 II. D5 120Kw
Volvo XC70 r.v.2008 P3 D5 136Kw
Servis-0907109811

Užívateľov profilový obrázok
benetin
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 368
Dátum registrácie: 25 Jan 2010, 00:09
Vek:: 32
Bydlisko: Petržalka
Poďakoval: 49 krát
Bolo mu poďakované: 11 krát
Kontaktovať užívateľa:

Re: Presakovanie nafty cez vstrek 1.6D

Príspevok od užívateľa benetin » 10 Máj 2016, 23:07

laci napísal:A-jejej. :lol: Tecie cez maticu? neskusal niekto ci tlaci naftu do vstrekov a nedotiahol ju dobre? Pri vymene filtru,neodvzdusnoval to niekto cez vstreky? Comon rayl sa odvzdusnuje sam.Robit skolenia servisakom tu nikto nebude.
Ked si namontoval vstrek naspet-vycistil si dosedaciu plochu vstreku? dal si tam novy tepelny stit?(origo-medena podlozka).
Dal si rurku do vstreku a potom si dotiahol rurku? Niekde sa stala chyba. :(
Pribudajuci olej? vypaluje ti DPF? Natecena nafta,mohla naleptat tesnenie na kryte a zatiekla do oleja. Nalepsie urobis ked zajdes do Marra servis tak ako ti radil aj Arkaz.
Verim v tvoje kvality,ale predsa len odborna pomoc-je odborna pomoc,aj ked treba za nu zaplatit.
Mirko DPF v tomto kuse nie je. So vstrekmi sa od čistenia nič nerobilo. Aspoň po predaj auta potom neviem :D
Držím palce nech sa vyrieši k spokojnosti {palechore}

Užívateľov profilový obrázok
sergej81
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 20 Aug 2015, 17:53
Vek:: 35
Bydlisko: Snina
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: Presakovanie nafty cez vstrek 1.6D

Príspevok od užívateľa sergej81 » 16 Jún 2016, 21:52

Takze nakoniec sa mi podarilo dotiahnut tu maticu tak aby mi nepresakovala nafta. Ale na x pokusov :D

Ale teraz musim este poriesit unik oleja pravdepodobne cez stifty vstrekovacov [alebo tesnenie?]
Tak neviem ci mam vymenit stifty alebo ich maznut silikon...

{zmyslajuci}
VOLVO S40 1.6D
09/2005

Napísať odpoveď