V50 problemy s riadenim

Užívateľov profilový obrázok
umba
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 12 Apr 2010, 18:07
Vek:: 5
Bydlisko: Pezinok

Re: V50 problemy s riadenim

Príspevok od užívateľa umba » 19 Apr 2010, 12:01

naffots napísal:caute, dosiel by som rad aj ja, len o 19:30 prave kupavam malu, co sa moze zdat smiesne, no kto to prezil pochopi, ze aspon takto sa snaim pomoct v tom mori povinnosti :)
neskor uz asi bude tma, 20:15 by som tam mohol byt, rad by som si pozrel rovnake auta, minimalne co ako vyzera, mame rovnake rocniky aj vybavu len ine motory... inak neviem uz, kto chcel vidiet, ale nahodil som tie "privacy shades" tienidla...

skus si od manzelky vybavit nech malu okupe ona ze ides na mini volvo stretnutie :-) nabuduce jej to vynahradis.Necham to na teba,ak chces tak v stredu 19:30 v krasnanoch pri jednote, 20:15 by sme uz toho moc nevideli
volvo V50 2.0D momentum, r.v.2006

Užívateľov profilový obrázok
majcco1
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 17 Aug 2009, 22:10
Vek:: 37
Bydlisko: Bratislava
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu poďakované: 2 krát

Re: V50 problemy s riadenim

Príspevok od užívateľa majcco1 » 19 Apr 2010, 14:11

naffots napísal:caute, dosiel by som rad aj ja, len o 19:30 prave kupavam malu, co sa moze zdat smiesne, no kto to prezil pochopi, ze aspon takto sa snaim pomoct v tom mori povinnosti :)
neskor uz asi bude tma, 20:15 by som tam mohol byt, rad by som si pozrel rovnake auta, minimalne co ako vyzera, mame rovnake rocniky aj vybavu len ine motory... inak neviem uz, kto chcel vidiet, ale nahodil som tie "privacy shades" tienidla...
Uplne chapem, ja kupem malu o 19.00, takze stiham {usmevisko} , ale zase mala sa da okupat aj sama a nie je to az taky problem...Otazka je, ci sa cloveku oplati minut zolika na minizrazik alebo radsej na velky zraz,heh {premyslajuci}
Volvo XC90, rv.2004, D5 (120kW)AWD, modra metaliza, 5D AT, Summum
predtym: Volvo V50 2.0D, Mitshubishi Lancer 1997, 1.4i

Užívateľov profilový obrázok
naffots
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 190
Dátum registrácie: 25 Máj 2009, 10:26
Vek:: 43
Bydlisko: Bratislava

Re: V50 problemy s riadenim

Príspevok od užívateľa naffots » 20 Apr 2010, 07:57

majcco1 napísal: Uplne chapem, ja kupem malu o 19.00, takze stiham {usmevisko} , ale zase mala sa da okupat aj sama a nie je to az taky problem...Otazka je, ci sa cloveku oplati minut zolika na minizrazik alebo radsej na velky zraz,heh {premyslajuci}
tak to si presne vystihol :). no rocna mala sa sama neokupe hehe. je mi jasne, ze neskor uz vela neuvidime. ak by ste sa rozhodli skor, tak dojdem, ale kvoli mne si problemy nerobte, uvidime sa na nejakom rozumnom zraze..
ex: V50 1.6D 2006 Momentum

Napísať odpoveď