Vymena plastoveho trojuholnicka LZ dvere (Door arch left)

Užívateľov profilový obrázok
harlequin
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1580
Dátum registrácie: 07 Jan 2010, 20:21
Vek:: 26
Bydlisko: UK
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát
Kontaktovať užívateľa:

Vymena plastoveho trojuholnicka LZ dvere (Door arch left)

Príspevok od užívateľa harlequin » 02 Apr 2010, 14:57

Neviem ci som spominal, ale ako mi davali folie tak mi odlomili jeden diel... maly plastovy trojuholnik na lavych zadnych dverach... asi nevedeli ako sa vybera sklo... proste to robil nejake sprosty mechanik... bolo to zalepene, zakamuflovane poriadne ze nic sa nestalo... ale asi po 2 mesiacoch mi tento diel odlelel. Hned som vedel ktora bije a kto to asi spravil, ale dokazat sa to nedalo. Tak som to zalepil este raz... drzalo to asi 3 mesiace... kedze je to material z PP (polypropylen) a ziadne kvalitne lepidlo som na to nenasiel a uz som to ani nemal chut lepit tak som sa rozhodol ze objednam novy kus...

zaroven dakujem Ronymu za spolupracu... ten maly plastovy diel stoji 10eur, a 2 malicke plastove uchytky stoja 2,50eur kus... dokopy 15 eur, co nieje taka hrozna suma a viem ze to bude drzat poriadne...

vymena jednoducha... ale popisem... stare cudliky vybrat... chytit za stred resp. podpacit... vlozit nove (zatlacit) a nakoniec zalozit plas, ktory krasne 2x zacvakne (2 uchyty)...

------------------

este doplnim, keby niekomu bolo treba tento diel.. tak part number (z VADISu) je: 8679173 to je ten plast. Cislo ale bolo nahradene tymto: 307 163 63 ... cena je 10eur
a plastovy cudlik part num. (VADIS): 307 163 63 co je vlastne ten plast, ale vadis to tak napisal.. a vo volve mi povedal ze je to cislo 307 163 65 cena za ks. 2,50eur
Volvo S40 2.0D 100kW MY2005 Momentum + doplnky
EX >>> Volvo V40 1.8i 92kW MY2000 125konikov, červená farba
Láka ma ísť, ísť, ísť, ísť, tam kde nik, nechodí...ísť s tebou ísť, čakať čo sa prihodí...

Užívateľov profilový obrázok
Peťo
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1717
Dátum registrácie: 23 Feb 2009, 01:35
Vek:: 5
Bydlisko: ♥Bratislava♥

Re: Vymena plastoveho trojuholnicka LZ dvere (Door arch left)

Príspevok od užívateľa Peťo » 02 Apr 2010, 21:31

presne toto riešim aj ja :D

Napísať odpoveď