Klepanie od zadnej napravy

Iceflame
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 13 Nov 2018, 17:13
Vek:: 30
Bydlisko: Martin

Klepanie od zadnej napravy

Príspevok od užívateľa Iceflame » 13 Nov 2018, 17:28

Zdravim Vas, chcel by som sa opytat, ci by ste mi nevedeli poradit. Neviem si dat rady uz dlhsiu dobu. Pri prejazde po rovnej ceste (ziadne nerovnosti) a zatoceni do lava mi nieco klepka od zadnej napravy a ani za boha neviem prist na to co to moze byt. Bude to asi pravdepodobne na pravej strane, kedze ked zatocim do prava tak to prestane. Mechanici mi kontrolovali podvozok a auto nema ziadne vole a vsetko je pevne. Povedali ze to bude iba nejaka chujovinka, tak ci nahodou niekto z Vas s tym nemal skusenost a nevedel by mi poradit. Klepkanie sa stupnuje pri rychlejsie jazde a znizuje sa jeho intenzita pri pomalsej jazde. Myslel som si ze to bude iba koleso alebo pneumatika, ale nie. Uz som vymenil aj tycky stabilizatora a aj tak klepe. Cital som uz aj ze jeden typek to mal tiez a uz ho napadalo iba ze to mozu byt nejaki skryti trpaslici s kladivkami :D..dost ma to trapi a tak budem velmi vdacny za akekolvek info a pomoc. Ide o Volvo S40 1,8, 2001. Dakujem

Užívateľov profilový obrázok
laci
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 1710
Dátum registrácie: 09 Dec 2010, 03:02
Vek:: 61
Bydlisko: MARTIN-SK
Poďakoval: 29 krát
Bolo mu poďakované: 170 krát

Re: Klepanie od zadnej napravy

Príspevok od užívateľa laci » 13 Nov 2018, 23:17

skryti trpaslici s kladivkami to nebudu.Jedna sa o panacika-volvacika s kladivkom. :D Vyfuk ti nahodou neopiera niekde? dopis si bydlisko.
VOLVO V70 r.v.2002 II. D5 120Kw
Volvo XC70 r.v.2008 P3 D5 136Kw
Servis-0907109811

Iceflame
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 13 Nov 2018, 17:13
Vek:: 30
Bydlisko: Martin

Re: Klepanie od zadnej napravy

Príspevok od užívateľa Iceflame » 14 Nov 2018, 18:28

Neviem ti povedat Laci, ale pocul som o tebe a uz som uvazoval ze sa za tebou stavim :D . Totiz zijem momentalne 9km pri Martine :)..Vyfuk vyzera byt v pohode, neviem :/

Napísať odpoveď