planovany navrat k volvu, prosim o radu pred kupou.

Užívateľov profilový obrázok
panak666
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 18 Máj 2013, 13:42
Vek:: 27
Bydlisko: trencin
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu poďakované: 2 krát

planovany navrat k volvu, prosim o radu pred kupou.

Príspevok od užívateľa panak666 » 29 Júl 2018, 14:31

ahojte cim dalej tym viac ma to laka nazad ku volvu, asi tomu prispela aj navsteva svedska kde snad polovica aut je volvo + saab :)

v minulosti som mal atmo benzin 103kw V70 2generacie po asi 40tcih majiteloch a s ktovie kolko km, ale autoo drzalo za 60tis km som riesil len spotrebny matros az na repas riadenia co je ich choroba...

uvazoval som kupit : nad v70 III awd , cx 70 III, xc90 / tej sa trosku bojim najma servisu / rozpocet povedzme 6-7.000€ , za 7tis to nebude najnovsie auto,ale neni to malo penazi na to aby sa nedalo dajake rozumne kupit...

-som na benzinove auta, zial pri pozerani inzercii je najst benzin utopia, vacsia spotreba mi nevadi teraz jazdnim r6 2,5benzin od bmw
-otazka znie ak budem nuteny ist do nafty vie mi dakto aspon naznacit ktorym motorizaciam sa vyhnut? ide mi najma o rady : rocnik xy nekupuj bol problem s rozvodom-trhali sa, rocnik xy je este bez dpf isiel by som do toho.. alebo vyhni sa predface mala zle prevodovky, facelift to vyriesil atd...
prevodovku by som preferoval AT - ak tam boli vyslovene zle geartronici alebo daco pod.bol by som rad za upozornenie...

viem, ze hladam relativne premiove vyjazdene auto za jeho zlomkovu cenu a s investiciami treba ratat, no snazim sa eliminovat pruser uz pred kupou-tam smerue aj moja tema. Alebo sa mam na to vykaslat a jazdit co mam? vdaka za vsetky plodne komenty
volam sa Zdeno
je: daily use : V70, B5244S2, 2003, manuál, 103 kW
funny car : bmw e30 coupe, m10b18 turbo, 0.9bar , 990kg , 210hp
ex: eRko, eReSka, chameleon, galoš, merri, žofia

Užívateľov profilový obrázok
kwiko
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2195
Dátum registrácie: 16 Nov 2009, 08:59
Vek:: 31
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu poďakované: 114 krát

Re: planovany navrat k volvu, prosim o radu pred kupou.

Príspevok od užívateľa kwiko » 29 Júl 2018, 15:09

Vezmi si na prehliadku pri kupe mechanika co ti to bude servisovat
kwiko

Užívateľov profilový obrázok
panak666
Pokročilý
Pokročilý
Príspevky: 115
Dátum registrácie: 18 Máj 2013, 13:42
Vek:: 27
Bydlisko: trencin
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu poďakované: 2 krát

Re: planovany navrat k volvu, prosim o radu pred kupou.

Príspevok od užívateľa panak666 » 29 Júl 2018, 23:42

cakal som trosku rozsiahlejsiu odpoved.
auta si prioritne servisujem sam, teda mechanicke veci co dokazem.Diag a kodovanie neovladam - to necham na skusenejsich... poslednych par rokov som sa venoval problematike bmw aut, tam mam aky taky prehlad co je relativne ok model a co pruser... preto tato tema smerovala sem, nemam problem zaplatit cloveka pred kupou auta. Najskor pojdem cestou dovozu cize tahat dakoho 1000km na obhliadku asi nebudem. dakujem za kazdu odpoved
volam sa Zdeno
je: daily use : V70, B5244S2, 2003, manuál, 103 kW
funny car : bmw e30 coupe, m10b18 turbo, 0.9bar , 990kg , 210hp
ex: eRko, eReSka, chameleon, galoš, merri, žofia

Napísať odpoveď