V70 I vypinac svetla soferove nohy a piate dvere

Gondil
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 11 Sep 2017, 12:04
Vek:: 25
Bydlisko: Bošany(PE), V. Zálužie(NR)
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

V70 I vypinac svetla soferove nohy a piate dvere

Príspevok od užívateľa Gondil » 03 Jan 2018, 11:35

Ahojte, na ocovej V70 I mame zopar drobnych problemikov, ktore by bolo dobre fixnut tak snad mi niekto bude vediet poradit.
  • Obcas zostava svietit svetlo pri soferovych nohach aj po zavreti dveri. Niekedy je nutne riadne tresknut s dverami aj niekolkokrat aby svetlo zhaslo. Ak si clovek neda pozor, tak mu to za par dni statia vyslaha baterku. Otazka: Neviete niekto, kde je vypinac na toto svetlo, respektive aky tam moze byt problem? Dvere doliehaju len ako keby nestlacilo vypinac.
  • To iste robilo/robi svetlo na 5. dverach. Tam sme na to kaslali a casom sa uplne "vytrieskal" tapacir na dverach a teraz je uvolneny :( Otazka:
    1.Rovnaka ako vyssie. 2. Uvolneny tapacir je mozne jedine vymenit za "novy"?
  • Piate dvere tiez nedrzia otvorene, zvlast ked je auto mierne hore kopcom ale aj na rovine. Obcas som uz dostal po krizoch :D Otazka: Su tam nejake piesty, ktore by sa dali vymenit? Mozno blba otazka ale piesty nie su viditelne ako na inych autach tak neviem ci to je riesene takymto sposobom alebo inak. Dali by sa popripade opravit alebo nejak precistit (jasne ze zalezi od druhu zavady no vyzera to ako keby tam bolo len nieco zanesene lebo uz aj pri zatvarani je potrebne s dverami viac buchnut, nie je to len take tiche zavretie).
EDIT: Uz som nasiel aj toto pekne videjko na vymenu tapaciru piatych dveri. Ak som to spravne pochopil piesty piatych dveri bude tiez potrebne vymenit lebo podla slov panka vo videu je zly stav piestov castym dovodom odtrhnutia plastovych uchytiek panelu na piatych dverach.
Opel Astra H Caravan 1.9CDTi 74kw - z nudze cnost Obrázok
Ciel -> Snad raz Volvo
Otec: V70 I TDI; ex: 240 GLE '88 (hladky diesel) - pri predaji >700tkm na odometri
Brasko(Neldor): S60 2,4D; ex: V40 1,9

Užívateľov profilový obrázok
kwiko
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2195
Dátum registrácie: 16 Nov 2009, 08:59
Vek:: 31
Poďakoval: 9 krát
Bolo mu poďakované: 114 krát

Re: V70 I vypinac svetla soferove nohy a piate dvere

Príspevok od užívateľa kwiko » 03 Jan 2018, 15:49

kwiko

Gondil
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 11 Sep 2017, 12:04
Vek:: 25
Bydlisko: Bošany(PE), V. Zálužie(NR)
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu poďakované: 1 krát

Re: V70 I vypinac svetla soferove nohy a piate dvere

Príspevok od užívateľa Gondil » 03 Jan 2018, 16:03

Diki kwiko obzriem :)
Opel Astra H Caravan 1.9CDTi 74kw - z nudze cnost Obrázok
Ciel -> Snad raz Volvo
Otec: V70 I TDI; ex: 240 GLE '88 (hladky diesel) - pri predaji >700tkm na odometri
Brasko(Neldor): S60 2,4D; ex: V40 1,9

Napísať odpoveď