Vstrekovacie čerpadlo S80 2.5 TDI

Užívateľov profilový obrázok
suto
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11 Aug 2009, 14:55
Vek:: 5
Bydlisko: Prešov-okolie

Vstrekovacie čerpadlo S80 2.5 TDI

Príspevok od užívateľa suto » 02 Feb 2010, 10:23

Zdravim volvo nadšencov.Nemá z vás niekto skusenosti so vstrekovacím čerpadlom.Začalo mi z neho trochu tiect tak som objednal Bosch tesnenia a vymenil to.Problem bol v tom že po poskladaní malo auto po zohriati volnobeh 1500 ot/min a motor mal nepravidelny chod.Ale po priduseni motora spojkou otacky klesli do normalu a chod motora bol uz pravidelny.Výkonovo sa nezmenilo nic.Takže som to rozobral este raz,ale teraz už s tým že som odpojil aj prívodný kábel k čerpadlu,ale po opätovnom poskladaní som už nenaštartoval a rozsvietila sa chyba motora.Podotýkam že som menil iba prvé 2 gumenné tesnenia takže to čerpadlo som ani nevyberal z auta.Dúfam že to bude iba dalšia "volvo poistka" a problém sa bude dať odstrániť iba s diagnostikou.
Každopádne ak ma niekto z vás s týmto skusenosti,poraďte mi prosím ako dalej.Dík :(
Volvo S80 2,5 TDI,manual,103 kW+chip,r.v.12/99

Užívateľov profilový obrázok
suto
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11 Aug 2009, 14:55
Vek:: 5
Bydlisko: Prešov-okolie

Re: Vstrekovacie čerpadlo S80 2.5 TDI

Príspevok od užívateľa suto » 09 Feb 2010, 12:03

Takže už to zasa šľape bez problémov {typekscigaretou} Potrebovalo to napichnúť na diagnostiku ako som sa domnieval a zmazať chyby ktoré tam vybehli po odpojení vstrek. čerpadla.Majú to teda poriadne ošetrené.Odkaz pre ostatných majiteľov Pokiaľ nemáte doma diagnostiku,tak sa radšej vyhnite odpájaniu koncoviek (a ak je to možné,vymente potrebný diel bez odpajania).Ušetrite si nervy,peniaze a hlavne čas.Inač moja vďaka patrí chlapcom z MOTORTUNING Evolution že došli s diagnostikou až ku mne domov.Za služby to mate u mňa za "1" {palechore}
Volvo S80 2,5 TDI,manual,103 kW+chip,r.v.12/99

Užívateľov profilový obrázok
zorg1
Pán Inžinier
Pán Inžinier
Príspevky: 2457
Dátum registrácie: 20 Sep 2009, 14:12
Vek:: 43
Poďakoval: 19 krát
Bolo mu poďakované: 35 krát

Re: Vstrekovacie čerpadlo S80 2.5 TDI

Príspevok od užívateľa zorg1 » 09 Feb 2010, 16:44

kazda sranda niečo stoji ze ? :D
Honda CR-V, IX/ 2014, 155 HP, Elegance, 2,0 L i-VTEC 5AT, Benzín, 4WD, outdoor, winter pack, Perleťová čierna Crystal
bolo: ♥♥♥ S60 D5 2004, skvelé vozidlo...... ♥♥♥
bude : Volvo veterán

Honda Jazz, 1,2 cool

Napísať odpoveď