Volvo V60 D3 120kw hadica z intercoileru do sania motora

Adamo
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 26 Aug 2018, 16:07
Vek:: 20

Volvo V60 D3 120kw hadica z intercoileru do sania motora

Príspevok od užívateľa Adamo » 06 Sep 2021, 22:30

Zdravím vás, potrebujem radu minulý týždeň som započul syčanie v priestore motora presne vtedy keď tlačilo turbo, tak som sa na to pozrel a zistil som že v hadici od intercoilera do sania motora je malá trhlina. Opravil som to a založil naspäť. Dobre to drží, doteraz a to som na nej prešiel asi 500km, ale bál som sa, aby zase niekde nepraskla. Preto som objednal druhú, ale mali na sklade iba "Vaico" tak som zobral aj tú. Dnes som ju menil, prirovnal som ju k tej prasknutej
IMG_20210906_194945~2.jpg
IMG_20210906_194945~2.jpg (113.39 KiB) 594 zobrazení
a vyzerali celkom identicky. Založil som novú, išlo to celkom ťažko a výsledok stál za to, čistá hrôza. Snažil som sa ju aj stočiť ale vôbec to nepomohlo, tak som ju zložiť a založil som naspäť originál. Chcel by som sa spýtať a potreboval by som radu, či už niekomu praskla tá hadica, akú značku tam založil a či sa oplatí tam dať nejakú náhradu alebo predsa len ten originál, lebo rozdiel v cene je tam dosť veľký. Prikladám foto originál hadice a hadice Vaico.
Prílohy
IMG_20210906_201716~2.jpg
IMG_20210906_201716~2.jpg (109.59 KiB) 594 zobrazení

Užívateľov profilový obrázok
Charlie
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 25 Júl 2016, 14:59
Vek:: 33
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu poďakované: 2 krát

Re: Volvo V60 D3 120kw hadica z intercoileru do sania motora

Príspevok od užívateľa Charlie » 08 Sep 2021, 09:51

Adamo napísal:Zdravím vás, potrebujem radu minulý týždeň som započul syčanie v priestore motora presne vtedy keď tlačilo turbo, tak som sa na to pozrel a zistil som že v hadici od intercoilera do sania motora je malá trhlina. Opravil som to a založil naspäť. Dobre to drží, doteraz a to som na nej prešiel asi 500km, ale bál som sa, aby zase niekde nepraskla. Preto som objednal druhú, ale mali na sklade iba "Vaico" tak som zobral aj tú. Dnes som ju menil, prirovnal som ju k tej prasknutej
IMG_20210906_194945~2.jpg
a vyzerali celkom identicky. Založil som novú, išlo to celkom ťažko a výsledok stál za to, čistá hrôza. Snažil som sa ju aj stočiť ale vôbec to nepomohlo, tak som ju zložiť a založil som naspäť originál. Chcel by som sa spýtať a potreboval by som radu, či už niekomu praskla tá hadica, akú značku tam založil a či sa oplatí tam dať nejakú náhradu alebo predsa len ten originál, lebo rozdiel v cene je tam dosť veľký. Prikladám foto originál hadice a hadice Vaico.
Stalo sa mi že mi praskla hadica z IC ale bolo to na Audi. Náhradu nik nerobil takže som dal originál. Niekedy je náhrada rovnocenné s originálom, niekedy lepšia inokedy horšia. V tomto Tvoj prípade by som išiel asi do originálu, keďže tá náhrada nieje to pravé orechové čo vidno aj na fotke že nesedí na konci presne k prírube...

Odoslané z moto g(8) plus pomocou Tapatalku


Napísať odpoveď